Shelter Fallout یک بازی ویدیویی شبیه سازی تلفن همراه رایگان است که توسط استودیو بازی Bethesda، با کمک Behavior Interactive، و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. بخشی از سری Fallout، در ماه ژوئن سال ۲۰۱۵ برای دستگاه های iOS منتشر شد، برای دستگاه های Android در اوت ۲۰۱۵، و برای مایکروسافت ویندوز در ژوئیه ۲۰۱۶٫ این بازی وظیفه بازیکن با ساخت و مدیریت سرنشینان خود، پناهگاه فاجعه است. پس از آزادی، Fallout Shelter دریافت نظریات مثبت زیادی داشت. منتقدان از گسترش بازی از جهان فالول، گیم پلی هسته و سبک بصری لذت می برد. انتقادات رایج از جمله عدم عمق بازی، استفاده از آن از میکروتاچوس های غیر ضروری و عدم پایان دادن به آن بود.

  دانلودترینر Fallout Shelter

  این بازی طی دو هفته اول پس از انتشار نسخه ۵٫ ۱ میلیون دلاری خود را در فروش میکرو تراشی به فروش رساند. در Fallout Shelter، بازیکنان ساخت و مدیریت خرک خود را به عنوان نظارت کننده – رهبر و هماهنگ کننده طاق آنها. بازیکنان هدایت می کنند و شهروندان خرک را هدایت می کنند و نیاز به حفظ آنها را از طریق ملاقات با نیازهای خود مانند قدرت، غذا و آب حفظ می کنند. آنها ساکنین را از زباله ها نجات می دهند و آنها را به ساختمان های مختلف تولید منابع در طاق اختصاص می دهند، با استفاده از سیستم آمار ویژه از دیگر بازی های Fallout. مشخصات ویژه هر شخصیت بر توانایی آنها در تولید منابع مختلف تاثیر می گذارد، و آمار آنها را می توان با آموزش آنها در اتاق اختصاص داده شده به هر stat. ساکنان می توانند در طول زمان به سطح بالاتری برسند و سلامت خود را افزایش دهند و می توان از اقلام و سلاح های جدید برای کمک به وظایف مختلف استفاده کرد. تعدادی از ساکنان را می توان با انتظار برای ساکنان جدید از رسوب زده و یا با زدن یک مرد و یک زن در محله های زندگی برای تولید نوزادان افزایش می یابد. منابع متعادل کننده مانند غذا، آب و قدرت یک جنبه مهم بازی است. بسیاری از اتاق های مختلف را می توان در طاق ساخته شده، ارائه اقلام مختلف و یا پاداش stat. بازیکنان مجبور نیستند به منظور تسریع تایمر یا فرایندهای طولانی پول صرف کنند و به جای اینکه فورا وظایف را در معرض خطر ناکامی های فاجعه بار – مانند آتش سوزی یا “رادرواک” قرار دهند. بازیکنان گاهی اوقات با جعبه های ناهار خوری که دارای پاداش هستند، مانند اقلام یا منابع، که می توانند به صورت جداگانه از طریق microtransactions خریداری شوند، پاداش می دهند.

  دانلودترینر Fallout Shelter

  ترینر Fallout Shelter همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Fallout Shelter، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، پرتوی صفر، حداقلی خوشبختی، سرعت حرکت سریع، حداکثر آمار، تجربه بی نهایت، بدون موش صحرایی، کلاه بی نهایت، Infinite Nuka Cola Quantum، Infinite قدرت، غذای بی نهایت، آب بی نهایت، Stimpaaks Infinite، Infinite Rasaway. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.6.1 از بازی Fallout Shelter است.

  جهت دانلود ترینر  Fallout Shelter از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر