اگر دوست دارید roguelikes یا مگا مرد، ۲۰XX برای شما مناسب است! ۲۰XX platformer action roguelike است که شما می توانید با یک دوست بازی کنید. پرش و شلیک راه خود را از طریق سطوح همیشه در حال تغییر، جمع آوری قدرت های جدید بسیار جذاب، و مبارزه با کارفرمایان قدرتمند به نام صرفه جویی در نژاد بشری شاید! ۲۰XX نیز دارای ویژگی های کامل همکاری است. بازی با یک دوست در نیمکت یا در میان بینندگان!

  دانلود ترِینر ۲۰XX

  ۲۰XX 1-2 بازیکن را به صورت محلی یا آنلاین از طریق Steam پشتیبانی می کند. (بازی آنلاین ۹۰٪ پایدار در این زمان است.) ویژگی ها: کنترل دقیق و دقیق – انجام دقیقا همان چیزی است که شخصیت خود را به آن نیاز دارید! بیش از ۱۰۰ powerups توانا برای جمع آوری! تن از حالت های بازی های مختلف و اصلاحات سخت افزاری اختیاری! روزانه و چالش هفتگی بذر! تمام ویژگی های گیم پلی موجود در هر دو بازیکن تک و همکاری! (آنلاین یا محلی) — Roguelike عناصر: سطوح تصادفی: هر بار که شما بازی ۲۰XX، مراحل شما از طریق بازی خواهد شد با نام تجاری جدید! مرگ دائمی: هر بازی ۲۰XX یک زندگی مستقل است! مرگ شما را به HQ می فرستد، جایی که شما می توانید ارتقاء های قدرتمند را برای اجرا در آینده خریداری کنید. (همچنین یک حالت احترام وجود دارد که در آن شما سه زندگی را به دست می آورید تا آن را از طریق بازی به جای آن قرار دهید.) ارتقا پایدار: همانطور که شما ۲۰XX بازی می کنید، شما تولید چیپس روح را خواهید داد که ارتقاء دائمی قدرتمند را باز می کند و بقیه موارد را گسترش می دهد شما می توانید پیدا کنید که شما بازی می کنید!

  دانلود ترِینر ۲۰XX

  ترینر ۲۰XX همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی ۲۰XX، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، زمان نامتناهی، انرژی بی نهایت.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی است!

  جهت دانلود ترینر  ۲۰XX از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر