One Piece: Burning Blood یک بازی ویدیویی تک یک برای PlayStation 4، Xbox One، PS Vita و PC است که در ۲۱ آوریل ۲۰۱۶ در ژاپن منتشر شد. همانند جنگ بزرگ! سری، One Piece: Blood Burning یک بازی مبارزه ای ۱ در ۱ است که دارای ۳v3 سبک مبارزه سبک است که هر بازیکن یک تیم از ۳ کاراکتر و ۳ شخصیت پشتیبانی را انتخاب می کند. بازیکن می تواند بین شخصیت ها در طول جنگ ها تغییر کند و از شرکا برای کمک به حملات استفاده کند. این تمرکز بر مبارزه با توانایی های شیطان میوه (همچنین به عنوان “توانایی در بازی” شناخته می شود) و هکی است که می تواند توسط دکمه “توانایی” فعال شود که باعث کاهش توانایی سنجیدن توانایی هاکی و / یا شیطان می شود. کاربران Logia قادر خواهند بود از قدرت خود برای جلوگیری از آسیب (به نام Logia Guard در بازی) استفاده کنند، هرچند که آنها در معرض حملات گارد محافظ و حملات هک هستند.

  دانلود تریتر One Piece: Burning Blood

  برخی از شخصیت ها می توانند توانایی های میوه شیطان را نادیده بگیرند و مانع از استفاده کاربران از شیطان می شوند تا مدت کوتاهی. علاوه بر شخصیت های قابل پخش، شخصیت های پشتیبانی نیز وجود دارند که می توانند جلوه های مختلفی در زمان جنگ اعمال کنند. همانطور که شخصیت ها حمله می کنند و یا آسیب می رسند، میزان سوختگی خود را پر می کنند، که برای تدارک تکنیک های مبتنی بر تیم (زنجیرهای سودمند، کمک های سودمند و درگیری های سودمند) استفاده می شود و زمانی که کامل می شود، شخصیت قادر به فعال کردن بیداری خود می شود که به آنها امکان می دهد حرکت نهایی آنها و / یا تبدیل به شکل های قوی تر مانند Luffy قادر به تبدیل به Gear چهارم در نبرد است. این بازی دارای یک سیستم سطح بالا برای شخصیت های قابل پخش است که به آنها اجازه می دهد تا در حالت های مختلف بازی (به جز حالت Battle Mode) قوی تر شوند، هرچند تمام شخصیت های قابل پخش، برخی از تجربه ها را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا در جنگ استفاده می شوند یا خیر، دریافت می کنند.

  دانلود تریتر One Piece: Burning Blood

  ترینر One Piece: Burning Blood همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی One Piece: Burning Blood، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Energy / Haki، Full Burning Gauge، Supports بی نهایت، پشتیبانی از No Coolddown، Max Combo، Freze Timer، Drain Enemies Energy / هک، تخلیه انفجار دشمنان، یک ضربه کشتن، Infinite Beli، تجربه بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.09 از بازی One Piece: Burning Blood است.

  جهت دانلود ترینر  One Piece: Burning Blood  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر