ترنر تربچه (۲۰۱۳) مربی. Tomb Raider یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی است. منتشر شده توسط Square Enix، Tomb Raider عنوان پنجم توسعه یافته توسط Crystal Dynamics در حق رای دادن Tomb Raider است. به عنوان اولین ورودی در تداوم تیرانداز جدید Tomb Raider، بازی بازنگری است که تاکید بر ریشه های بازسازی شخصیت سرباز با نفوذ فرهنگی لارا کرافت است. Tomb Raider در ۵ مارس ۲۰۱۳ برای مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. بعد از انتشار Tomb Raider: Underworld در سال ۲۰۰۸، Crystal Dynamics شروع به توسعه Tomb Raider کرد. به جای یک دنباله، تیم تصمیم گرفت که این مجموعه را به طور کامل راه اندازی مجدد کند و دومین بار ریشه های لارا کرافت را بر عهده گرفت،

  دانلود ترینر ۲۰۱۳ Tomb Raider

  که پس از Tomb Raider: Legend. Tomb Raider در Yamatai، جزیره ای است که لارا کرافت می تواند دوستانش را نجات دهد و فرار کند، در حالیکه توسط یک فرقه بدخواه شکار می شود. عناصر گیم پلی بیشتر بر بقای تمرکز می کنند، گرچه اکتشاف در هنگام بازی در هنگام کاوش در جزیره و مقبره های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین اولین بازی در این سری است که چند نفره و اولین بازی توسط Square Enix منتشر خواهد شد، پس از خرید دوم Eidos Interactive در سال ۲۰۰۹٫ Camilla Luddington اعلام شد و به عنوان لارا کرافت در سال ۲۰۱۰ اعلام شد و به جای Keeley Hawes . پس از یک انتشار تاخیر از اواخر سال ۲۰۱۲ تا مارس ۲۰۱۳، بازی پیش بینی بسیار زیادی را به دنبال داشت. Tomb Raider با تحسین منتقدان، با منتقدان گرافیک، گیم پلی، عملکرد Camilla Luddington را به عنوان لارا و لارا توصیف و توسعه با بسیاری از موافقت کرد که این بازی یک بازنگری جامد و بسیار مورد نیاز از حق رای دادن است. انتقاد شدید به افزودن چند نفره رفت که بسیاری احساس کردند غیر ضروری بود. Tomb Raider در عرض چهل و هشت ساعت پس از انتشار، یک میلیون نسخه را به فروش رساند. از تاریخ ۲۲ اوت ۲۰۱۳ بیش از ۴ میلیون نسخه به فروش رسیده است. Wikipedia®.

  دانلود ترینر ۲۰۱۳ Tomb Raider

  ترینر ۲۰۱۳ Tomb Raider همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی ماجراجویی Tomb Raider (2013)، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Unlimited Ammo، No Reload، Salvage، Jump Jump، Points، Points Experience، Salvage Massive، SetDiff Mode 1 تنظیم حالت Diff 2، Teleporter. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.748.0 از بازی Tomb Raider (2013) است.

  جهت دانلود ترینر  ۲۰۱۳ Tomb Raider از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر