۷ روز به مرگ (به اختصار ۷DTD یا ۷D2D) یک دنیای باز، بازی بسکتبال مبتنی بر وکسل است که توسط The Fun Pimps ایجاد شده است. این تکه ای از تیرانداز اول شخص، وحشت زنده ماندن، دفاع برج و بازی های نقش بازی است که ترکیبی از مبارزه، ساخت، غارت، معدن، اکتشاف و رشد شخصیت است. از طریق Access Early Access در Steam در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۳ برای Mac و PC منتشر شد. در ۷ روز به مرگ، بازیکن پخش شده به یک (به طور برنامه ریزی شده) جهان به طور تصادفی تولید شده، با هدف از دست دادن تا زمانی که ممکن است. با گذشت زمان، زامبی ها سخت تر و مهاجم تر می شوند. این بازی توانایی ساخت، نابود کردن و دستکاری اشیا را دارد.

  دانلود ترینر ۷Days To Die

  این بازی همچنین با یک سیستم فیزیک همراه است که در آن ساخت یک ساختار بدون پشتیبانی مانند ستون ها و دیوارها می تواند منجر به سقوط آن شود. این بازی مبتنی بر وکسل است، اجازه ساخت ساده و تخریب اشیاء را می دهد. تمرکز اصلی این بازی این است که بازیکنان سعی کنند شب را زنده بمانند، زیرا این بازی یک چرخه شبانه روزانه و شبانه است و زامبی ها در طول روز آرام و ضعیف هستند، در عین حال سریع و پرخاشگر در طول شب. همچنین بازی دارای یک سیستم است که شخصیت به طور مداوم نیاز به غذا و آب دارد. اشیاء در جهان از استفاده بیش از حد تضعیف می شوند، بنابراین بازیکن نیز باید به دنبال پیشرفت بازی باشد یا ابزار جدیدی ایجاد کند. در حال حاضر بازی در مرحله آلفا است و بسیاری از ویژگی های برنامه ریزی شده، مانند مسابقات NPC، وسایل نقلیه، عناصر زنده ماندن دمای و توانایی به طور تصادفی نقشه ها را ندارد. جهان به طور کامل انهدام شده و قادر به قالب سازی است. بازیکن می تواند خانه خود را بسازد یا نهادهای موجود را از بین ببرد تا مواد را برای ساخت قلعه جمع آوری کند. این بازی همچنین سیستم خفا و حواس پرتی را برای جلوگیری از درگیری غیر ضروری با زامبی ها فراهم می کند. زامبی هایی که در ۷ روز به مرگ می آیند، در صورت لزوم برای رسیدن به بازیکن و کشتن آنها صعود، حفاری، نابود کردن دیوارها، درها و یا حتی کل ساختمان ها انجام می شود. این به پخش کننده نیاز دارد تا تله های خود را برای دفاع از پایه خود تنظیم کند.

  دانلود ترینر ۷Days To Die

  ترینر ۷Days To Die همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی گودال ماسهبازی ۷ روز به مرگ، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامت بی نهایت، استامینای بی نهایت، غذای بی نهایت، آب بی نهایت، ویرایش مقدار آیتم، اضافه کردن آیتم ها. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v7.1 از بازی ۷ روز به مرگ است.

  جهت دانلود ترینر  ۷Days To Die از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر