Absolver یک بازی ویدیویی بازی نقش ویژه ای است که توسط Sloclap طراحی شده و توسط Devolver Digital برای PlayStation 4 و Windows منتشر شده است. در این بازی، بازیکنان کنترل شخصیت های جنگجو را دارند که با بازیکنان دیگر و شخصیت های تحت کنترل کامپیوتری در سرزمین خیالی آدال مبارزه می کنند تا ارزش خود را برای پیوستن به صلحبانان Absolver ثابت کنند. داستان بازی بر توسعه انسانی شخصیت ها متمرکز است، زیرا آنها برای یافتن مکان خود در امپراتوری فروپاشی مبارزه می کنند. حرکت های شخصیتی در یک عرشه مبارزه با کارت ها، با هر کارت اختصاص داده شده به حرکت، سفارشی می شوند. بازیکنان با پیشرفت در بازی، کارت ها، تجهیزات و سلاح ها را کسب می کنند. Sloclap، توسعه دهنده بازی Indie در پاریس که متشکل از کارمندان سابق Ubisoft Paris بود، در ماه می ۲۰۱۵ کار Absolver را آغاز کرد. مفهوم اصلی بازی، حرکت سیال و پویا بود، شبیه به رقص. این بازی در نمایشگاه الکترونیک سرگرمی در ژوئن ۲۰۱۶ عرضه شد و یک سال بعد در اوت ۲۰۱۷ منتشر شد.

  دانلود ترینر Absolver

  در ویرانه های امپراتوری سقوط سوزان، شما با یک ماسک اسرار آمیز بر روی صورت خود بیدار می شوید و خاطرات ضعف یک مراسم عامیانه را می بینید. از دست دادن گرسنگی، تشنگی و حتی مرگ، ماسک ایجاد راهنماها، حاکمان این سرزمین ها است که شما را در اینجا قرار داده اند تا تعیین کنید که آیا شما بخاطر تبدیل شدن به بخشی از سپاه نخبگان Absolvers هستید. همانطور که این سرزمین های فراموش شده را سرگردان می بینید، با سایر چشم انداز هایی مثل شما برخورد می شود، سبک های مبارزه ای جدید، سلاح، دنده و زره را خواهید آموختید و تیمی از رزمندگان را که با آنها مبارزه می کنید در کنار یکدیگر قرار می گیرید.

  دانلود ترینر Absolver

  ترینر Absolver همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Absolver، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Super Speed، Stamina Infinite، One Hit Kill، Mega Experience، Infinite AP، Teleporter. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Absolver است.

  جهت دانلود ترینر  Absolver از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر