جهان های مجازی و سریع سوارت آلفایم و جهان شتابان شروع به ادغام کرده اند. در میان هرج و مرج، یوئی از بین رفته است. کیریتو باید هفت پادشاه رنگ خالص را از جهان شتابزده به دست آورد تا به مکان او دسترسی پیدا کند. بازیکنان از هر دو گروه در یک جنگ از دنیایی که قویترین لینکداران و بازیکنان ALO در یک ماموریت برای نجات یویی از دست شخصا بابل هستند، گرد هم می آیند.

  دانلود ترینر Accel World vs. Sword Art Online

  WELCOME TO WORLD ACCELERATED – سری کلاسیک کلاسیک کلاسیک Accel World به غرب می آید و حاوی یک رکورد بزرگ از شخصیت های انیمه و سری رمان است
  به آسمان ها می آید – بازیکنان ماجراجویی افسانه ای Alfheim Online، بازیکنان می توانند آزادی پرواز و مبارزه هوایی را تجربه کنند
  داستان اصلی از مدرس تکنولوژی Fantasies – جهان به عنوان شخصیت های دو مجموعه ای از مجموعه جایزه Reki Kawahara برخورد می شوند “در یک سفر به زمان می آیند تا Yui را در یک داستان کاملا اصلی ذخیره کنید. بهترین از هر دو جهان – ترکیبی از قدرت و اهرم قدرت نقاط، به عنوان شما تیم ۳ تیم با شخصیت های مورد علاقه خود را از هر دو Accel جهانی (سرعت / تکنیک های ویژه) و شمشیر هنر آنلاین (پرواز / سحر و جادو)! اتحاد برای مبارزه – تیم با دوستان خود و یا رقبای خود را به چالش کشیدن چند نفره آنلاین چند حالت پشتیبانی از ۴PV.

  دانلود ترینر Accel World vs. Sword Art Online

  ترینر Accel World vs. Sword Art Online همراه با گزینه های تقلب

  تریلر پیشرفته هنر شمشیرزن جهان در مقابل Accel World (+17) گزینه ها:
  مربی بازی Accel World vs. Sword Art Online، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: پول بی نهایت، استقامت بی نهایت، تایمر یخ، حداکثر آسیب، یک ضربه کشتن، تجربه مگا. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 بازی Accel World vs. Sword Art Online است.

  جهت دانلود ترینر  Accel World vs. Sword Art Online از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر