Ace Combat 7: آسمان ناشناخته یک بازی ویدیویی مبارزه با رزمی است که توسط Bandai Namco Entertainment توسعه داده شده و منتشر شده است. ورود به سری Ace Combat که در حال اجرا است، برای PlayStation 4 و Xbox One در ژانویه ۲۰۱۹ منتشر شد و برای مایکروسافت در ۳۱ ژانویه منتشر شد. این بازی برخی مأموریت ها و سایر محتوا را در واقعیت مجازی دارد. این بازی در همان جهان داستانی همانند بازی های قبلی در سری می باشد. پس از حوادث Ace Combat 04 و Ace Combat 5، فدراسیون اسیایی میان قدرت نظامی Erousia و سایر قاره های Applan صلح برقرار کرد. IUN برای حفظ صلح در قاره Addan تشکیل شد، در حالی که رئیس جمهور سابق وینسنت هارلینگ، یک فضایی را که از ساحل Erusean تامین می شود، به منظور احیای اقتصاد قاره، سفارش می دهد. با این حال، آسانسور فضایی باعث خشمگین شدن در میان اوریوزانی ها می شود که این را مداخله غیر ضروری در رابطه با اوسین می دانند.

  دانلود ترینر Ace Combat 7: Skies Unknown آسمان ناشناخته

  تبدیل شدن به یک خلبان مجهز و پرش از آسمان آسمان واقعی با حرکات ۳۶۰ درجه کامل؛ پایین هواپیمای دشمن و تجربه هیجان درگیر شدن در پرواز واقعی! مبارزه با هواپیما هرگز به نظر نمیرسد! پروژه Aces قصد دارد انقلابی در آسمان با استفاده از این ورودی در سری، ارائه یک تجربه بسیار غنی است و احساس می کند که شما پرواز هواپیما واقعی! هوا و محیط زیست هواپیما و HUD شما را تحت تاثیر قرار می دهد و حس واقعی رئالیسم افراطی هرگز در بازی مبارزه ای پرواز احساس نمی شود. قهرمانان حماسی در انتظار هستند!

  Ace Combat 7: آسمان بازی نامعلوم Walkthrough

  Ace Combat 7: Trainer معلم آسمان (+۱۱) گزینه ها:
  مربی برای بازی Ace Combat 7: Sky نامعلوم، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: موشک های بی نهایت، Invisible، Flares Infinite، Max core، MRP Infinite، Reset Mission Time. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Ace Combat 7: Skies Unknown است.

   

   

  جهت دانلود ترینر Ace Combat 7: Skies Unknown از باکس دانلود استفاده کنید

   

  راهنما

  جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر