Act of Aggression یک بازی استراتژی در زمان واقعی ۲۰۱۵ است که توسط Eugen Systems طراحی شده و توسط Focus Home Interactive منتشر شده است. این بازی به عنوان جانشین معنوی بازی Eugen Systems ‘2005 بازی Act of War: Action Direct در نظر گرفته شده است. در آینده ای نزدیک، قانون تجاوز یک بازی استراتژیک زمان واقعی تکنسین انفجاری است که از عصر طلایی RTS به ارمغان می آورد. با سه قدرت فوق العاده جهانی، تنها یک پیروزی وجود دارد. در هر سه جناح مجزا که هر کدام مسلح به بزرگترین تیراندازی نظامی مدرن و نمونه اولیه هستند، به سمت برخی از مناطق ناپایدار جهان می روند، پایه های تولید انبوه، ایجاد خطوط تامین منابع و جنگ در یوجین

  دانلود ترینر Act of Aggression

  سیستم RTS انفجاری سیستم ساخت و مدیریت دزدان جنگ را در بازگشت به ساخت و ساز پایه استراتژیک، برداشت منابع و تکنولوژی درختان پویا. گرفتن بانک ها و سربازان دشمن برای تولید درآمد نقدی. ارتقاء واحد با تخصص و باز کردن مهارت های جدید. در یک کمپین تک نفره حماسی با یک داستان اصلی هیجان انگیز قرار دهید و در سراسر جهان در محیط های واقع بینانه مبارزه کنید. رقابت آنلاین در جنگ PVP احشاء و تبدیل شدن به بهترین فرمانده! در دنیایی که با بی ثباتی جهانی مواجه است، آیا شما مجبور به تجاوز به قانون هستید؟

  دانلود ترینر Act of Aggression

  ترینر Act of Aggression همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Act of Aggression، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: پول بی نهایت، اضافه کردن ۱۰۰۰ پول، آلومینیوم بی نهایت، بی نهایت زمین نادر فلزات، بازیابی از طریق مسنجر. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v.668 (v.521 – v.686) از بازی قانون تجاوز است.

  جهت دانلود ترینر  Act of Aggression از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر