Aegis of Earth: Protonovus Assault یک بازی ویدیویی تاکتیکی در زمان واقعی ۲۰۱۵ است که توسط شرکت Acquire در ژاپن منتشر شده و نسخه آزمایشی Aksys Games (آمریکای شمالی) و PQube (Europe) را در سال بعد عرضه می کند. Aegis از زمین پنجاه سال پس از یک رویداد مرگبار به نام “آخرالزمان خاموش” تعیین شده است. این حادثه فاجعهبار، موجودات مختلفی را بر روی نابودی بشریت به وجود آورد. همراه با ورود موجودات عنصر جدیدی به نام altenite بود که آخرین امید زمینی در بقای آن است. در زمان پیش از شروع بازی، انسان های باقی مانده ساخته شده شهر های تقویت شده که از آن پس از محافظت از آنها از حملات مختلف.

  دانلود ترینر Aegis of Earth: Protonovus Assault

  با این حال، با نزدیک شدن به “دولت تغییر یافته” و حملات هیولا مداوم، ساکنان باید در حالی که ادامه توسعه و دفاع از شهرستانها خود را آماده کند. بازیکنان کنترل مناطق مختلف شهری، جمع آوری مالیات از ساکنان، خرید تجهیزات، تخصیص منابع و راه اندازی میدان جنگ با واحد ها و توپخانه برای محافظت از کلان شهر از تهاجم در حال وقوع است. هنگامی که نبرد آغاز شده است، امواج دشمنان با توجه به مسئولیت بازیکن به استفاده از سلاح های قرار داده شده در مرحله برنامه ریزی قبلی برای دفاع از شهر خود نزدیک می شوند. به عنوان مثال، تاکتیک های مختلفی می توانند برای امواج کامل موفقیت آمیز مورد استفاده قرار گیرند، به عنوان مثال، بازیکنان ممکن است از روش “ادغام” استفاده کنند که شامل قرار دادن دو یا چند سلاح مشابه یک نوع در یک خط برای افزایش آسیب هایی است که آنها درگیر می کنند.

  دانلود ترینر Aegis of Earth: Protonovus Assault

  ترینر Aegis of Earth: Protonovus Assault همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Aegis of Earth: Protonovus Assault، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Money، Infinite Crystals، Items Infinite، Units Infinite Health، Max Happiness، Max population، Elecricity Infinite، City Max Attack Level، City سطح حداکثر دفاع، انرژی بی نهایت سلاح هسته ای، اپراتور انرژی بی نهایت، تمرکز بی نهایت اپراتورها، تجار بی نهایت، تجارب بی حد و مرز فرمانده. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Aegis از زمین: حمله پروتونووس است.

  جهت دانلود ترینر  Aegis of Earth: Protonovus Assault از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر