Afterfall: Insanity Extended Edition Trainer. Afterfall: Insanity یک بازی ویدئویی وحشت بقا است که توسط Thetoxicate Studios و توسط Nicolas Entertainment Group منتشر شده است. این در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۱ برای ویندوز منتشر شد. سال ۲۰۳۵ است. تقریبا ۲۰ سال پیش، شهروندان جمهوری به دنبال پناهندگی از جهنم جنگ جهانی سوم بودند. فقط چند نفر به اندازه کافی خوش شانسی برای پیدا کردن یک پناهگاه امن در پشت دروازه “افتخار”. امروز، زمانی که ترس مرگ بر روی سطح تنها یک حافظه ناخوشایند تبدیل شده است، یک مخفیگاه امن یک بار به یک زندان تبدیل شد.

  دانلود ترینر Afterfall: Insanity

  زیرزمینی که در فضای کولورفوبیک قرار دارد و هیچ امیدی به فرار ندارد، سایه ها اسرار تیره تر و وحشتناک تر از جنون هایی که ساکنان “افتخار” پناهگاه می گیرند پنهان می کنند. بازی را بازی کنید، بر ترس های خود غلبه کنید، ساکنان پناهگاه را نجات دهید و سعی کنید یک بندر امن جدید پیدا کنید … اما بعد از پاییز هر چیزی امن است؟ Afterfall Insanity Extended Edition همچنین شامل موسیقی الهام گرفته از بازی است.

  دانلود ترینر Afterfall: Insanity

  ترینر Planet Explorers همراه با گزینه های تقلب

  Trainer for the Game Afterfall: Insanity Extended Edition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، Infinite Ammo / No Reload، Rappid Fire، Mini You، Super Speed، Enemies Slowmotion، One Hit Kill، Teleporter . توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.8364.0 از بازی Afterfall: Insanity Extended Edition است.

  جهت دانلود ترینر  Afterfall: Insanity از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر