سن اسطوره شناسی (AoM) یک بازی ویدیویی استراتژیک مبتنی بر اسطوره است که توسط استودیو Ensemble ساخته شده است و توسط Microsoft Game Studios منتشر شده است. این در ۳۰ اکتبر ۲۰۰۲ در آمریکای شمالی و یک هفته بعد در اروپا منتشر شد. عنصر اسطوره شناسی از مجموعه عصر امپراتوری ها، از اسطوره ها و افسانه های یونانی، مصری ها و نورس، به جای تاریخ واقعی، الهام می گیرد. با این حال، بسیاری از عناصر گیم پلی مشابه سری Age of Empires هستند.

  دانلود ترینر Age of Mythology Extended Edition

  کمپین این کمیته به دنبال یک دریاسالار آتلانتیک Arkantos است که مجبور است از طریق سرزمین های این بازی سه فرهنگ را شکار کند و شکار یک سیکلپس را که با پوزیدون در برابر آتلانتیس در حال پیروی است. عصر اسطوره شناسی موفقیت آمیز بود و پس از فروش بیش از یک میلیون واحد، چهار ماه پس از انتشار آن، پلاتین را به فروش رساند. همچنین امتیازات انتقادی را به دست آورد و ۸۹ درصد در بازی GameRankings و Metacritic به دست آورد. در تاریخ ۸ می ۲۰۱۴، سن اسطوره شناسی: Extended Edition در Steam برای ویندوز منتشر شد.

  دانلود ترینر Age of Mythology Extended Edition

  ترینر Age of Mythology Extended Edition همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی استراتژی Age Of Mythology Extended Edition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: منابع نامحدود. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی عصر اسطوره شناسی است.

  جهت دانلود ترینر  Age of Mythology Extended Edition از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر