دانلود ترینر Age of Wonders: Planetfall : عصر عجایب: Planetfall یک بازی رایانه‌ای استراتژی ۴ ۴ X است که توسط استودیو Triumph ساخته شد و توسط Paradox تعاملی منتشر شد. این بازی پنجمین بازی از مجموعه عجایب است و یک مجموعه علمی‌تخیلی دارد. این بازی شش شاخه مختلف دارد که هر کدام دارای واحدهای مختلف و یک بازی است. به عنوان مثال، آمازون یک گروه انسان مونث است که از دایناسورها به عنوان mounts و سلاح خود استفاده می‌کند، در حالی که “کو” گروهی از گونه‌های insectoid است که به عنوان جرم اصلی شان از آشوب استفاده می‌کند. این بازیکن که کنترل فرمانده یکی از جناح‌ها را بر عهده می‌گیرد، یک شخصیت اصلی قابل تنظیم می‌تواند سیاره را کاوش کند، عملیات پنهان و فعالیت‌های جاسوسی را تایید کند، و اعلام جنگ کند. نقشه جهان که procedurally تولید شده، به بخش‌های مختلف تقسیم شده‌است. هر بخش دو biomes مختلف دارد که می‌تواند برای تولید، غذا، تحقیق و انرژی مورد استفاده قرار گیرد. این انتظارات را می توان با قرار دادن ساختارهای برجسته در بیوم، افزایش داد. وقتی بازیکنان توسعه پیدا می‌کنند، آن‌ها شهره‌ای بیشتری را کنترل خواهند کرد که هر یک از آن‌ها را می توان به طور جداگانه مدیریت کرد.

  دانلود ترینر Age of Wonders: Planetfall

  از عصر تاریک کیهانی یک امپراتوری عظیم کهکشانی برای ساختن آینده‌ای جدید برای مردم خود استفاده کنید. عصر عجایب: Planetfall یک بازی استراتژی جدید از مجموعه پیروزی است، ایجاد خالقان دانش انتقادی که به طور انتقادی مورد تحسین قرار گرفته‌اند، و تمام جنگ‌های تاکتیکی که بر پایه تبدیل تاکتیکی به فضا و ایجاد امپراتوری عمیق از پیشینیان خود به فضا در یک محیط علمی‌تخیلی و علمی‌تخیلی هستند را به همراه دارد. امپراطوری خود را با یکی از شش جناح منحصر به فرد ایجاد کنید، از the ستیزه جویان تا the dinosaur و the – زامبی‌ها مجلس. پیشرفت از طریق ماموریت‌های هر فرقه، با استفاده از عقل، قدرت نظامی و دیپلماسی، کاوش خرابه‌ها و برخورد با بازماندگان دیگر، چون شما تاریخ تمدن خرد شده را درک می‌کنید. مبارزه، ساخت، مذاکره و فن‌آوری از راه تکنولوژیکی راه خود را به سوی مدینه‌فاضله در مبارزه‌ای سخت و single، بر روی نقشه درگیری تصادفی، و در مقابل دوستان به نفره به نام Slayers (قاتلین)به وجود آورده‌است.

  دانلود ترینر Age of Wonders: Planetfall

  ترینر Age of Wonders: Planetfall همراه با گزینه های تقلب

  Trainer برای عصر بازی عجایب (Planetfall، شما می‌توانید از آن برای فعال کردن این کده‌ای Cheat ضروری استفاده کنید: واحدهای نامحدود HP، Max تاثیر، اضافه کردن ۵۰.۰۰۰ انرژی هر چرخش، ماکس واحدها امتیاز دهی. نکته: این ابزار cheat برای نسخه اصلی v۱. ۰۰۳: عصر بازی عجایب، Planetfall.

  جهت دانلود ترینر  Age of Wonders: Planetfall از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر