نمایندگان از ضرب وشتم یک بازی باز جهان است که از منظر شخص ثالث بازی می شود. این بازی در نسخه ی آینده ی سئول کره جنوبی برگزار می شود و به عنوان “شهر فردا” صورت می گیرد. این بازی دارای دوازده عامل است و بازیکنان می توانند هر سه مأموریت را انجام دهند و جهان را کشف کنند. عاملان در چهار گروه سه نفره قرار دارند: Bombshells (مهندس ایتالیایی جول، راما ایمونولوژیست هندی و رد کارت کارت حیله گر آلمانی)؛ Carnage a Trois (استراتژیست میدان آمریکایی برادوک، Daisy راننده داربی آمریکایی و اولگ Kirlov “جنگجوی سرد” روسیه تحت نام “Yeti”)؛ سرباز آمريکا (رهبر آمريكايی پيرج واشنگتن تحت نام “Kingpin”، “Hitman Oni” ژاپنی و “ششازده” قاتل خاورميانه)؛ و نیروی Franchise Force (دزدان دریایی فورچون سابق آسمان کلمبیا، افسر سرقت نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا Hardtack، و بازیگر کانادایی و “صورت از ضرب و شتم” هالیوود را اعلام کرد).

  دانلود ترینر Agents of Mayhem

  در نمایندگان ضرب و شتم، شما یک عملیات ممنوعه را در برابر یک سازمان سادۀ فوق العاده ترسناک شناخته شده تنها به عنوان LEGION و رهبر مرموز خود، Morningstar اجرا می کنید. پس از حملات جهانی به شب شیطان، شهرهای جهان توسط وزارتخانه های LEGION، گروه های خائنانی قدرتمند به نام هفت گناه مرگبار برگزار می شود. سئول دامنه شخصی دانشمندان دیوانه LEGION است، وزارت پراید – دکتر بابل و گالری سرکش آن از خائنانی حمایت می کند. شما به عنوان نماینده های مختلف سوپر بازی می کنید – هر کدام با نگاه متفاوت، شخصیت، سلاح و مهارت های خود هستند. کاوش شهر سئول برای رهایی از کارکنان LEGION و برنامه های بدخواهانه خود را برای به دست آوردن جهان. نمایندگان MAHHEM مجوز دارند تا آنچه را که آنها می خواهند، انجام دهند، تا زمانی که هر کاری را که می خواهید برای رشد این سازمان انجام دهید و نهایتا شکست LEGION را انجام دهید.

  دانلود ترینر Agents of Mayhem

  ترینر Agents of Mayhem همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Agents of Mayhem، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: سلامتی بی نهایت، سپر بی نهایت، ضرب بی نهایت، وسایل نقلیه Infinite Health، بدون بارگزاری مجدد، مهارت های خنک کننده، سوپر سرعت، حرکت آهسته، یک ضربه کشتن، بی نهایت پول نقد، بی نهایت XP، سطح بی نهایت، زنگ هشدار. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.03 از بازی عاملان ضرب وشتم است.

  جهت دانلود ترینر  Agents of Mayhem از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر