لن ویک یک بازی ویدیویی ترسناک روانشناختی است که توسط Remedy Entertainment توسعه داده شده و توسط مایکروسافت استودیو بازی منتشر شده است. این برای Xbox 360 و مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این داستان به دنبال آلن ویل، رماننویس ترین رمان نویس هیجان انگیز است، زیرا او تلاش می کند تا در طول یک تعطیلات در شهر کوچک خیالی Bright Falls، واشنگتن، همه چیز را در جریان آخرین رویدادهای خود از تجسس در آخرین رمان او، که او نمی تواند به یاد داشته باشد، کشف رمز و راز در پشت ناپدید شدن همسرش است.

  دانلود ترینر Alan Wake

  نوشتن، آمدن به زندگی آلن ویک در ساخت و ساز و ساخت خود، شبیه به یک سریال تلویزیونی هیجان انگیز است، با قسمت هایی که حاوی تیرگی و تپه ای است. این بازی شامل شش قسمت است و داستان دو قسمت خاص با عنوان “The Signal” و “The Writer” ادامه دارد که در همان سال انتشار بازی به عنوان محتوای قابل دانلود (DLC) در دسترس قرار گرفت. با هم، آنها فصل اول یک داستان احتمالا طولانی تر می کنند. علاوه بر این، یک سری سریال تلویزیونی شبیه سازی شده به نام Bright Falls به عنوان یک پیشوند برای این بازی عمل می کند و تعدادی از کتاب های مرتبط نیز بر اساس داستان آلن وک گسترش می یابد. آلن ویک، که توسط Sam Lake نوشته شده است، بیش از پنج سال زمان لازم برای ایجاد یک زمان توسعه غیرمعمول در صنعت بازی را به خود اختصاص داده است. این بازی انتقادات مثبت را دریافت کرد و اغلب به خاطر روایت، گشت و گذار و محبتش احترام می گذارد. آلن ویک اولین بار در لیست مجلات تایم ۱۰ بازی ویدیویی ۲۰۱۰ اهدا شد.

  دانلود ترینر Alan Wake

  ترینر Alan Wake همراه با گزینه های تقلب

  Alan Wake’s American Nightmare، عنوان کامل و مستقل، در فوریه ۲۰۱۲ در سرویس Arcade Xbox Live منتشر شد. این بازی عاملی مستقیم برای آلن ویک را تشکیل نمی دهد، هرچند روش Remedy اظهار داشته است که آنها هنوز با Alan Wake انجام نشده اند. در ماه مه سال ۲۰۱۳، یک بازی جدید توسط Remedy در رویداد Xbox One به نام Quantum Break اعلام شد، قبل از توضیح روز بعد که عاقبت آلن وایک به تعویق افتاده بود. علی رغم عشق به اموال و در ابتدا کار بر روی یک عاقبت آغاز شد، آلن ویک به اندازه کافی موفق نبود که برای دریافت بودجه مورد نیاز برای ادامه روند پیشرفت در آن زمان، به اندازه کافی موفق نباشد.

  جهت دانلود ترینر  Alan Wake از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر