American Nightmare آلن ویک یک بازی ویدیویی ترسناک روانشناختی است که توسط Remedy Entertainment توسعه داده شده و توسط مایکروسافت استودیو منتشر شده است. این بازی یک پیروزی قابل دانلود برای سلف خود، آلن ویک است، اما عاقبت آن نیست. این بازی یک عنوان Xbox Live Arcade است و در ۲۲ فوریه ۲۰۱۲ در سراسر جهان منتشر شد. نسخه ویندوز مایکروسافت در تاریخ ۲۲ مه ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی، ۲۹ ژوئن ۲۰۱۲ در اروپا و ۱۵ نوامبر ۲۰۱۲ در استرالیا منتشر شد. کلاغ آمریکایی آلن وایک از همان مکانیک مبارزه در اصل آلن ویک استفاده می کند: آلن یک چراغ قوه دارد، که باید قبل از اخراج سلاح ها بر روی دشمنان تمرکز کند.

  دانلود ترینر Alan Wake’s American Nightmare

  کابوس آمریکایی بیشتر نبرد متمرکز است که حاوی مهمات و انواع سلاح های وسیع تر از جمله تفنگ، اسلحه ناخن، کمانش و فلاش، و غیره است. برخی از سلاح ها از طریق موارد موجود در نقشه ها قفل شده اند، که هر کدام به تعداد مشخصی از صفحات دستنویس دست یافته برای باز کردن نیاز دارند. صفحات کلکسیونی نیز در آلن ویک اصلی برجسته شده بودند، هرچند که آنها تنها برای ارائه یک عنصر داستان اضافی ارائه دادند. این بازی همچنین دارای حالت بازی است، جایی که آلن در برابر امواج فزاینده دشوار دشمنان قرار می گیرد. نقشه های بازی جدید با موفقیت مورد ضرب و شتم قفل می شوند، در حالی که سلاح های موجود بر اساس تعداد صفحاتی که در حالت داستان بازیابی شده اند تعیین می شوند.

  کابوس آمریکایی آلن واکس یک عنوان هیجان انگیز در آلن ویک است. این بازی در تاریخ ۱۰ می ۲۰۱۱ توسط Remedy Entertainment تأیید شده است و در ۲۲ فوریه ۲۰۱۲ به عنوان بخشی از حزب خانه Xbox Live منتشر شد و در تاریخ ۲۲ مه ۲۰۱۲ برای PC منتشر شد. کابوس آمریکایی به عنوان یک بازی مستقل تنظیم شده است و بر روی داستان اصلی حق رای دادن منعکس نمی شود. تنها برای گسترش و گسترش جهان وجود دارد و در حالی که ممکن است آلن ویک ۲ آن را نداشته باشد، رمدی اطمینان داده است که این آخرین بازی آلن ویک نیست و بازی دیگری در آثار وجود دارد.

  دانلود ترینر Alan Wake’s American Nightmare

  ترینر Alan Wake’s American Nightmare همراه با گزینه های تقلب

  این یک تقلب است که به شما ارائه می دهد: سلامتی نامحدود، استقامت نامحدود، مهمات نامحدود، بدون بارگذاری مجدد، انعطاف پذیری نامحدود / نارنجک، انرژی فلش نامحدود، سلاح های سلاح و باتری های نامحدود را باز کنید. نکته: این مربی تنها با نسخه ۱٫۰۳ (۱٫۰۳٫۱۷٫۱۷۸۱) نسخه بازی کار خواهد کرد.

  جهت دانلود ترینر  Alan Wake’s American Nightmare از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر