Alice: Madness Returns یک بازی ویدیویی اکشن وحشت روانی است که توسط استودیوی چینی Horse Horse طراحی شده است و توسط Electronic Arts توسط مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده است. این عاقبت به بازی آلیس American McGee در سال ۲۰۰۰ است. این بازی در سرتاسر آمریکای شمالی در ۱۴ ژوئن ۲۰۱۱ آغاز شد و پس از آن در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۱ در اروپا و در تاریخ ۱۷ ژوئن ۲۰۱۱ در بریتانیا منتشر شد. آلیس: بازگشت جنون به آلیس لیدهل، یک دختر مبتلا به تروماتیک ناشی از مرگ پدر و مادرش. آلیس از یک کلینیک روان پزشکی تخلیه شد و اکنون تحت مراقبت دکتر آنگوس بومبی در یتیم خانه ی یتیمان آسیب دیده ذهنی زندگی می کند. برای از بین بردن تروما و حقیقت در مورد گذشته اش یاد می گیرید، او یک بار دیگر به سرزمین عجایب سرازیر می شود، جایی که نیروی شیطانی جدید آن را خراب کرده است.

  دانلود ترینر Alice: Madness Returns

  از سال ۲۰۱۲ بازیکنانی که نسخه دیسک خرده فروشی بازی را خریداری می توانند نسخه اصلی کلاسیک سال ۲۰۰۰ را به صورت رایگان از PSN با پشتیبانی رایگان جایزه دانلود کنند. سرزمین عجایب که از دوران کودکی خواندید، به طرز وحشیانه ای اشتباه کرده است … دوباره. این پیروی از طراحی آمریکایی McGee است پیچیده شده در داستان کلاسیک لوئیس کارول. Alice: Madness Returns طراحی شده با همان سبک تاریک اصلی، اما در حال حاضر شامل تصاویر کاملا جدید، طراحی داستان و بازی، آلیس در سفر در سرتاسر سرزمین عجایب وحشیانه و خراب شده برای کشف حقیقت در پشت روح خفته گذشته و شکنجه خود را. آلیس: بازگشت جنون به ۱۰ سال پس از پایان بازی اصلی، با آلیس تلاش می کند تا از آسیب عاطفی از دست دادن تمام خانواده اش در یک آتش سوزی ناامید شود. پس از گذراندن یک دهه در یک پناهجوی مستبدانه، او در نهایت به مراقبت از یک روانپزشک آزاد می شود، که شاید بتواند به او کمک کند تا توهم های خنده دار را که هنوز هم او را تحریک می کند، تسخیر کند. آلیس در یک ماموریت برای ریشه کن کردن علت واقعی مرگ مرموز خانواده اش، پریدن از لندن غم انگیز و شدید به سرزمین غول و تحریک آمیز سرازیر می شود.

  دانلود ترینر Alice: Madness Returns

  ترینر Alice: Madness Returns همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Alice: Madness Returns، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Health Infinite، Add tooths by 100، No Ovverheat Weapon، Rapid Fire، Super Speed، Super Jump، Teleporter.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.0 (Steam) از بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Alice: Madness Returns از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر