بیگانه: Isolation یک بازی پنهانی وحشت برای اولین بار است که توسط The Creative Assembly ساخته شده و توسط Sega در ۷ اکتبر ۲۰۱۴ برای مایکروسافت ویندوز، Playstation 4، Xbox One، Playstation 3 و Xbox 360 ساخته شده است. این توسط Alistair Hope کارگردانی شد و توسط Jonathan Court و Oli Smith تولید شد. بخشی از سری بیگانه، این بازی در سال ۲۱۳۷، ۱۵ سال پس از وقایع بیگانه و ۴۲ سال قبل از بیگانگان تعیین شده است. این بازی به دنبال آماندا است، که در حال تحقیق در مورد ناپدید شدن مادرش الن ریپلی است. آماندا به ایستگاه فضایی سواستوپول منتقل می شود تا ضبط هواپیما از Nostromo تنها برای کشف یک بیگانه ایستگاه را ترور کرده و اکثریت قریب به اتفاق خدمه را کشته است. بیگانه: جداسازی منتقدان را از نظر منتقدان راحت کرده است و قابل توجه است که از واکنش مثبت بیشتری نسبت به بازی قبلی بیگانه سایقا، بیگانگان: تفنگداران استعماری برخوردار است.

  دانلود ترینر Alien: Isolation

  معنی واقعی ترس در بیگانه را بیابید: جدایی، وحشت زنده ماندن در فضای مخرب دائمی و خطر فانی است. آماندا پس از پانزده سال پس از وقایع بیگانه، دختر الن رایپلی، در تلاش برای از بین بردن حقیقت پس از ناپدید شدن مادرش وارد جنگ نومیدانه برای بقاء می شود. به عنوان آماندا، شما را از طریق یک جهان به طور فزاینده فرار حرکت می کند به عنوان شما در پیدا کردن خود را در همه طرف با یک جمعیت مضطرب، ناامید و غیر قابل پیش بینی، بی رحمانه بیگانه روبرو است. تحت تأثیر و کمبود، شما باید منابع را از بین ببرید، راه حل ها را بهبود ببخشید و از عقل خود استفاده کنید، نه فقط برای موفقیت در مأموریت خود، بلکه به سادگی زنده ماندن.

  دانلود ترینر Alien: Isolation

  ترینر Alien: Isolation همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی بیگانه: جداسازی، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Ammo نامحدود، بدون بارگذاری مجدد، چراغ قوه انرژی، اقلام نامحدود / ضایعات، بیگانه حمله نمی کند. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.xxx (Steam به روز رسانی به عنوان ۲۰۱۵/۰۵/۲۵) از بازی بیگانه: جداسازی است.

  جهت دانلود ترینر  Alien: Isolation از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر