خشم بیگانه یک تیرانداز اول شخص مبتنی بر موتور ۳ موتوره Unreal Engine است که به XBLA و Sony Entertainment Network می آید. سرزنش خشم از سلاح های قدرتمند را به شما به عنوان راه خود را از طریق ارتش نیروهای بیگانه انفجار در جهات شما را پایین! نبرد را از طریق ۱۴ سطح شدید و آماده شدن برای مقابله با سر و صدا از کارفرمایان به اندازه عجیب و غریب که هر مهارت خود را تست کنید. هر یک از ۱۰ سلاح شما دارای دو حالت شلیک است و شما به همه آنها نیاز دارید! نیروهای بیگانه نیروهای نبرد به شما از هر جهت با استفاده از حرکت های گوناگون و حمله حمله خواهند کرد. ساخته شده با قدرتمند به روز گرافیک فن آوری، فیزیک عالی، محیط های ویرانگر … تجربه واقعا قوی، بازی تیرانداز مدرن قدیمی است!

  دانلود ترینر Alien Rage

  خشم بیگانه بازیکن را در نقش یک فرمانده ارشد آموزش دیده عالی در یک ماموریت خرابکاری قرار می دهد. ویژگی بی نظیری که در محیط انفجاری در محیط انفجاری وجود دارد با استفاده از تکنولوژی معقول همکاری و استفاده از فناوری Unreal 3 ثابت شده، Alien Rage مجموعه ای از استانداردهای جدید برای عناوین XBLA و PSN را به صورت دیجیتالی منتشر می کند.دانلود ترینر Alien Rage

  دانلود ترینر Alien Rage

  ترینر Alien Rage همراه با گزینه های تقلب
  مربی برای بازی تیرانداز خشم بیگانه، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Unlimited Ammo، Unl. آتش جایگزین، بدون بازنگری، دریافت امتیاز. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی (Steam آخرین ۲۲٫۰۲٫۲۰۱۴) از بازی خشم بیگانه است.

  جهت دانلود ترینر  Alien Rage از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر