بیگانگان: مربی دریایی مدرن Colonial. بیگانگان: دریانوردان Colonial یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Gearbox Software توسعه یافته و توسط Sega منتشر شده است. این بازی برای کنسول های بازی ویدئویی PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شد و برای ویندوز مایکروسافت در تاریخ ۱۲ فوریه ۲۰۱۳ منتشر شد. نسخه Wii U برای انتشار منتشر شد اما در نهایت در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۳ لغو شد. این بازی سومین عنوان بیگانگان که Sega تولید کرده است: اولین آلزایات در مقابل Predator در سال ۲۰۱۰ بود، و دوم در سال ۲۰۱۱ Infinity Infestation بود. این بازی در جهان بیگانه تنظیم شده است و پس از وقایع فیلم سوم در حق رای دادن، Alien 3 (1992 )

  دانلود ترینر Aliens: Colonial Marines

  بازیکنان در “بیگانگان: دریانوردان استعماری” بخشی از یک گروه دریایی استانی ایالات متحده آمریکا هستند و باید برای مقابله با حمله های بیگانگان هر روز بیشتر و شدید تر از قبل اقدام کنند. بازیکن باید دشمن را با استفاده از سلاح های بیگانه های کلاسی که از اسلحه های پالسی به شعله وران و همچنین تجهیزات جدید نام برده اند، نابود کند. بیگانگان: دریانوردان استعماری ویژگی یک حالت تک نفره مبتنی بر داستان و چهار بازیکن حالت همکاری است که اجازه می دهد بازیکنان برای به اشتراک گذاشتن تجربه خنک با سه دوست. در حالت همکاری، هر بازیکن شخص شخصیت دریایی استعماری ایالات متحده را می پذیرد و در تکمیل هر ماموریت نقش مشخصی ایفا می کند.

  دانلود ترینر Aliens: Colonial Marines

  ترینر Aliens: Colonial Marines همراه با گزینه های تقلب

  با استفاده از این مربی جدید بیگانگان: دریایی Colonial شما می توانید فورا استفاده از سلامتی بی نهایت، زره بی پایان، شمشیر نامحدود، بدون بارگذاری مجدد، افزایش سریع تر، اضافه کردن تقلب امتیاز آرسنال که بیشتر مفید خواهد بود. توجه: این مربی برای نسخه ۱٫۰۴ (v1.0.210.31027) بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Aliens: Colonial Marines از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر