تنها در تاریکی: نورپردازی، قسمت ششم سری بازی های ویدئویی وحشت بقا است که همان عنوان Atari است. این بازی توسط Pure FPS برای PC طراحی شده است و مجموعه ای است که برای اولین بار به صورت آنلاین و در محیط تعاونی پخش می شود. تاریکی بر شهر لورویچ افتاده است.

  دانلود ترینر Alone in the Dark: Illumination

  انبوهی از هیولا از فراتر از قلمرو کابوس ها پدیدار می شود تا هرج و مرج در سرزمین کاشته شود. به عنوان یکی از چهار قهرمان، شما باید با مهاجمان قدیمی با نیروی بازو و قدرت روشنایی نبرد کنید. با الهام از نوشتن H.P. Lovecraft، Atari تنها در سری تاریکی به عنوان “پدر از نوع وحشت بقا” شناخته شده است. تنها در تاریکی: نورپردازی این میراث تاریک را با تجربه ترسناک و ترسناک بقا مورد بررسی قرار می دهد. نبرد از طریق محیط های پویا پر از حیوانات خونخوار. حزب خود را بسازید، زیرا شما همراهان خود را از جمله جادوگر، مهندس و کشیش نجات می دهید، هر کدام با یک مجموعه منحصر به فرد از توانایی های ویژه و سلاح ها. خطر در هر سایه لرزش است. در حالی که دوستان شما ممکن است کمک کنند، و پایان شب شما همیشه تنها از تاریکی است.

  دانلود ترینر Alone in the Dark: Illumination

  ترینر Alone in the Dark: Illumination همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی تنها در تاریکی: نورپردازی، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: نامحدود سلامت، استقامت نامحدود، بدون بارگیری، مهمات نامحدود.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی است !

  جهت دانلود ترینر  Alone in the Dark: Illumination  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر