آمریکایی کامیون شبیه ساز یک بازی شبیه سازی وسیله نقلیه است. این برنامه توسط SCS Software تهیه شده است و بازی ویدئویی موازی به یورو کامیون شبیه ساز ۲ است. در نمایشگاه Electronic Entertainment 2015 (E3 2015)، هر چند که در سپتامبر ۲۰۱۳ اولین بار اعلام شد، این بازی در تاریخ ۲ فوریه منتشر شد. ۲۰۱۶٫ تجربه کامیون های افسانه ای آمریکایی و تحویل محموله های مختلف در آفتاب کالیفرنیا و شنی نوادا. آمریکایی کامیون شبیه ساز شما را در سفر از طریق مناظر نفس گیر و نشانه شناخته شده به طور گسترده در سراسر ایالات متحده شناخته شده است.

  دانلود ترینر American Truck Simulator

  مکانیک بازی بر اساس مدل بسیار موفق از یورو کامیون شبیه ساز ۲ و با ویژگی های جدید گسترش یافته است، ایجاد تجربه بازی جذاب ترین از SCS نرم افزار. آمریکایی کامیون شبیه ساز شما را در صندلی راننده به استخدام ورود به بازار حمل و نقل محلی، ساخت شما راه خود را برای تبدیل شدن به صاحب اپراتور، و شروع به ایجاد یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل در ایالات متحده است. مدل های کامیون بسیار دقیق را به طور رسمی از تولید کنندگان کامیون های نمادین مجوز می گیرند.

  دانلود ترینر American Truck Simulator

  ترینر American Truck Simulator همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی American Truck Simulator، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: بدون آسیب، سوخت نامحدود، بدون خستگی، +۵۰٫۰۰۰ پول، گرفتن ۱۰ مهارت های مهارت، +۲۰٫۰۰۰ Exp. نکته ها. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.32.4.1s از بازی آمریکایی کامیون شبیه ساز است.

  جهت دانلود ترینر  American Truck Simulator از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر