آخرین خاطرات باقی مانده به تاریکی فرو می ریزد. ذهن شما یک ظرف غذا است و فقط یک احساس شکار است که باقی می ماند. شما باید فرار کنید بیدار … آمنیزی: تولد تیره، وحشت اول شخص زنده ماندن. یک بازی در مورد غوطه وری، کشف و زندگی در یک کابوس. تجربه ای که شما را به هسته خنک می کند. شما به عنوان گریه های دور می شنوید که از طریق راهروهای باریک تردید می کنید. نزدیکتر شده است کاوش … Amnesia: تیره ترس شما را در کفش دانیل قرار می دهد که در یک قلعه ویرانگر بیدار می شود، به سختی به یاد چیزی درباره گذشته اش می پردازد. با بررسی مسیرهای شگفت انگیز، شما همچنین باید بخشی از خاطرات دیمیلی را درگیر کنید. این وحشت نه تنها از بیرون، بلکه از داخل نیز می آید.

  دانلود ترینر Amnesia – The Dark Descent

  Odyssey مزاحم به گوشه های تاریک ذهن انسان منتظر است. صدایی از کشیدن پا؟ یا ذهن شما در مورد شما بازی می کند؟ تجربه … با استفاده از یک دنیای کاملا شبیه سازی شده فیزیکی، گرافیک پیشرفته تر ۳D و یک سیستم صدای دینامیک، هنگام تلاش برای غوطه دادن، بازی هیچ جرقه ای نمی کشد. هنگامی که بازی شروع می شود، شما از ابتدا تا انتهای کنترل خواهید داشت. هیچ صحنه برش و یا زمان پرش وجود ندارد، هرچیزی که اتفاق می افتد به شما دست می دهد. چیزی از تاریکی ظاهر می شود. نزدیک است سریع. زنده ماندن … آمنیزیس: تیره ترس شما را به یک دنیای خطرناک هدایت می کند که در آن خطر می تواند در پشت هر گوشه ای پشت سر بگذارد. تنها راه دفاع شما مخفی کردن، اجرا یا استفاده از عقلانیت شماست. آیا شما چیزی برای زنده ماندن دارید؟

  دانلود ترینر Amnesia – The Dark Descent

  ترینر Amnesia – The Dark Descent همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Amnesia – The Dark Nation، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Sanity، Infinite Oil، اضافه کردن ۱۰ Tinderboxes، اجرای سریع تر، پرش بالاتر، Stackables Infinite، Freeze Monsters.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی است !

  جهت دانلود ترینر  Amnesia – The Dark Descent از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر