Amnesia: یک ماشین برای خوک ها یک بازی ویدئویی وحشت بقا است که توسط اتاق چینی ساخته شده و منتشر شده توسط بازی اصطکاکی. این بازی عاملی غیرمستقیم به نام Amnesia: The Dark Nation است که توسط بازی اصطکاکی تولید و تولید شده است. در حالی که در همان جهان به عنوان بازی قبلی تنظیم شده است، آن را از بازیگران کاملا جدید از شخصیت ها و تنظیم زمان ویژگی. این بازی در تاریخ ۱۶ آگوست ۲۰۱۳ در دسترس قرار گرفت و در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۳ منتشر شد.

  دانلود ترینر Amnesia

  در سال ۱۸۹۹، یک ماشین برای خوک ها، اسوالد مندی، کارگر ثروتمند را دنبال می کند، که از یک مأموریت فاجعه آمیز به مکزیک بازگشت و به فاجعه بازگشت. مانداس با یک تب مخرب، از رویاهایی از یک ماشین تاریک، مأیوس شده است تا زمانی که به طور اسرارآمیز آگاهی پیدا کند. ماه ها گذشت، بدون توجه به صنعت بزرگ، و همانطور که او از خواب خود ظهور موتور ریزش یک ماشین مرموز sputters به ​​زندگی است.

  دانلود ترینر Amnesia

  ترینر Amnesia همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی ترسناک Amnesia: A Machine for Pigs، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Infinite Health. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 از بازی آمنیزیایی است: ماشین برای خوک ها.

  جهت دانلود ترینر  Amnesia از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر