فرماندهی ارتش خود را به عنوان طوفان خود را از طریق اروپا در قرون وسطی در سری گسترده ای از مبارزات انتخاباتی. انتخاب یکی از چهار کشور قابل دسترس – وایکینگ، آنگلوساکسون، آلمانی، اسلاو – به شما کمک می کند تا بیش از فقط تهاجم، غارت و غارت اردوگاه های دشمن، روستاها و شهرها انجام شود. تنها با استفاده از طیف گسترده ای از گزینه های تاکتیکی در دسترس، مزیت استراتژیک محیط زیست و مدیریت پایگاه های موقت و شهرک های خود، پیروز خواهید شد. Legacy  یک بازی استراتژیک زمان واقعی است که تحت تاثیر رویدادهای تاریخی در قرون وسطی قرار دارد. این بازی ترکیبی از مدیریت منابع و ساختمان پایه با جنگ های گسترده در میدان های جنگی گسترده در سراسر میدان جنگ گسترده است، همه با جزئیات به لطف تکنولوژی Unreal Engine 4 ارائه شده است. به لطف دوربین فیلمبرداری سینمایی که در وسط نبرد در مطبوعات یک دکمه قرار دارد، قبل از هرچیز دیگری خونریزی قرون وسطایی را تجربه کنید.

  دانلود ترینر Ancestors Legacy

  این یک بازی استراتژیک تاریخی واقعی در قرون وسطی است که بین قرن هشتم و سیزدهم قرار دارد. این بزرگترین و جاه طلبانه ترین بازی ماست. این تأکید قوی بر اقدامات تاکتیکی در هر مبارزه تک نفره و حالت چند نفره است. با مدیریت و استراتژی هوشمندانه، بازیکنان در مبارزه موفق هستند، که گیم پلی آن به شدت تمرکز دارد. ماموریت های تک بازیکن بر اساس رویدادهای تاریخی است که در این دوره های تاریک اتفاق افتاده است. همه طرفداران RTS ویژگی هایی را مطابق با نیازهای آنها خواهند یافت. افرادی که با این ژانر آشنا نیستند، باید این عنوان را به عنوان یک نقطه شروع عالی به خاطر یک کمپین محرمانه با داستان بسیار آرام پیدا کنند. Legacy  در PC May 22nd، ۲۰۱۸ راه اندازی می شود و نسخه XBOX One در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

  دانلود ترینر Ancestors Legacy

  ترینر Ancestors Legacyهمراه با گزینه های تقلب

  Trainer برای بازی Legacy Legacy، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health Unit Health، Infinite Wood، Food Infinite، Metal Infinite، Infinite Build، Infinite Technilogy، Recruitment Infinite، Super Speed، Easy Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (v60661) از بازی Legacy است.

  جهت دانلود ترینر Ancestors Legacy از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر