دانلود ترینر Ancestors: The Humankind Odyssey

  دانلود ترینر Ancestors: The Humankind Odyssey : Ancestors: The Humankind Odyssey یک بازی زنده ماندن شخص سوم است که توسط Panache Digital Games ساخته شده و توسط بخش خصوصی منتشر شده است. در تاریخ ۲۷ اوت ۲۰۱۹ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد و قرار بود در تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۹ برای پلی استیشن ۴ و Xbox One منتشر شود. در این بازی ، بازیکنان یک سلسله نخستین را کنترل می کنند و وظیفه دارند تا بقای آن در آفریقای ماقبل تاریخ را تضمین کنند و تکامل آن را تسهیل کنند. این اولین بازی پاتریس دزیلتس از زمان انتشار بازی Assassin’s Creed: Brothers است.

  دانلود ترینر Ancestors: The Humankind Odyssey

  Ancestors: Humysind Odyssey یک سال پس از راه اندازی روی سایر سیستم عامل های رایانه ای دیجیتالی منحصر به فرد در Steam در دسترس خواهد بود. Ancestors: The Humankind Odyssey یک بازی بقاء جهان سوم شخص باز است که در آن شما کاوش ، گسترش می دهید و تکامل می دهید تا قبیله خود را به نسل بعدی در این ماجراجویی مهیج و جذاب از خالق Assassin Creed تبدیل کنید. شروع به باورنکردنی ترین ادیسه شناخته شده برای بشریت: تکامل انسان. از ۱۰ میلیون تا ۲ میلیون سال پیش ، سفر خود را قبل از ما در دوره نئوژن آفریقا آغاز کنید. دنیای زیبا و در عین حال ظالمانه ای را کشف کنید ، از چرخیدن در شاخه های درخت در جنگل گرفته تا طعمه طعمه زدن در میان چمنزارهای زرینی ساوانا. برای انتقال دانش به نسل های آینده ، از ساختن ابزارهای دستی گرفته تا تقویت تاکتیک های گریزناپذیر در برابر شکارچیان ، تصمیم بگیرید که چه خصوصیاتی برای یادگیری و سنگفرش دارند. درست مثل زندگی واقعی ، حتماً غذا بخورید ، بنوشید و بخوابید تا زنده بمانید و انرژی لازم را برای مقابله با هر خطری که ممکن است به وجود بیاید داشته باشید. قبیله خود را رشد دهید و در طی مراحل حساس تکامل تکامل بشر ، تعداد خود را پیدا کنید و به تعداد بیابید. گزینه های شما داستان قبیله شما را می نویسند و مشخص می کنند که آیا می توانید تحول خود را زنده نگه دارید.

   

  دانلود ترینر Ancestors: The Humankind Odyssey

  مربی برای بازی Ancestors: Odyssey Humankind ، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: Infinite Health ، Infinite Stamina ، Instant Heal Wound ، Instant Heal Wison ، No ترس ، بدون گرسنگی ، بدون تشنگی ، بدون خستگی ، تنظیم سرعت بازی ، نادیده گرفتن تأثیرات گرم / سرد ، نقاط تقویت کننده بینهایت ، می تواند در هر زمان ، انرژی نورون بی نهایت را تغییر دهد. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.03 بازی Ancestors: The Humankind Odyssey است.

  یادداشت
  “سلامت بی نهایت” شما را از مرگ فوری / نوشتاری نجات نخواهد داد (به عنوان مثال مورد حمله ببر یا سقوط از ارتفاع شدید)
  “زخم فورا زخم” و “مسکن سریع فوری” ، برای عملی شدن آنها باید یک قدم قدم بزنید.
  “بدون گرسنگی” ، “بدون تشنگی” و “بدون خستگی” ، اگر قبل از فعال کردن این گزینه ها در حالت گرسنگی / تشنگی / خستگی هستید ، هنوز هم برای از بین بردن اثرات منفی باید بخورید / بنوشید / بخوابید.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر