Anno 1800 یک بازی ویدیویی استراتژیک در زمان واقعی است که توسط Blue Byte توسعه یافته و توسط Ubisoft منتشر شده و در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۱۹ در آمریکای شمالی راه اندازی شده است. این بازی هفتم در سری Anno است و به استفاده از یک محیط تاریخی پس از دو عنوان اخیر Anno 2070 و Anno 2205 که در جریان انقلاب صنعتی در قرن نوزدهم برگزار می شود، باز می گردد. پس از قسط قبلی، این بازی به سری بازیهای سنتی ساخت شهر و مکانیک مبارزه با اقیانوس بازمی گردد، اما جنبه های جدیدی از گیم پلی را نشان می دهد، مانند گردشگری، آبی چاپ و تأثیرات صنعتی شدن بر روی ساکنان جزیره. Anno 1800 در قرن نوزدهم در عصر عصر صنعتی برگزار می شود. این بازی یک کمپین داستان، حالت ماسهبازی و حالت چند نفره ایفا خواهد کرد. مانند Anno 2205، این بازی گیم پلی چندین جلسه را در اختیار شما قرار می دهد، اما برخلاف پیشینیانش، جلسات مبارزات و ساختمان سازی جدا نخواهد شد. علاوه بر این، نقشه های به طور تصادفی تولید شده، مخالفان AI که بر روی همان نقشه به عنوان بازیکن ساخته می شوند، علاوه بر کالا و اقلام تجاری ارسالی، از مقادیر قبلی این مجموعه بازگشت خواهند کرد.

  دانلود ترینر Anno 1800

  Anno 1800 ™ – رهبری انقلاب صنعتی! به سپیده دم عصر صنعتی خوش آمدید. مسیری که انتخاب میکنید دنیای شما را تعریف می کند. آیا شما یک نوآور یا استثمارگر هستید؟ فاتح یا آزادیخواه؟ چگونه جهان به یاد شما می آید تا به شما. در سال ۱۸۲۰ Anno، بازیکنان به دنبال ثروت خود هستند و آنها را به سمت چشم انداز تکنولوژیکی که به سرعت در حال رشد هستند و میدان سیاسی مخرب قرن نوزدهم را در تلاش برای ساختن یک امپراطوری که از شهرهای پر از قحطی اروپا به جنگل های پرانرژی از آمریکای جنوبی با ترکیب ویژگی های محبوب با گیم پلی نوآورانه، Anno 1800 آغاز یک دوره جدید برای حق رای دادن آننو است به عنوان بازیکنان علامت خود را در لحظه ای حیاتی در تاریخ بشر است.

  دانلود ترینر Anno 1800

  ترینر Anno 1800 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Anno 1800، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Money، Infinite Influence، Timber Infinite، Infinite Bricks، Infinite Windows، Health Infinite Ship. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Anno 1800 است.

  جهت دانلود ترینر  Anno 1800 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر