Anno 2070 یک بازی شبیه سازی شهری و اقتصادی است با عناصر استراتژی در زمان واقعی. این بازی پنجم سری Anno است. این برنامه در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۱ منتشر شد و توسط طراحی های مرتبط با استودیوهای آلمانی و Ubisoft Blue Byte و توسط Ubisoft منتشر شد. Anno 2070 به Uplay نیاز دارد تا کار کند. این سناریو در سال ۲۰۷۰ تنظیم شده است. گرمایش جهانی سرپوش یخ قطب شمال را ذوب کرده است که سطح دریا را افزایش داده است تا سواحل غرق شوند. در نتیجه، بسیاری از شهرهای قدیمی در زیر اقیانوس ناپدید شده اند و بسیاری از آنچه که بعدها زمین لرزه به زنجیره ای از جزایر جدید تبدیل شده است.

  دانلود ترینر Anno 2070

  مسئولیت حل و فصل و بهره برداری از این مرزهای جدید به گروه انتخابی افرادی داده می شود که پایگاه های اقیانوس های متحرک را به نام Arks می شناسند. این بازی دارای سه جناح است: ابتکار ادن (به نام “Ecos”)، اعتماد جهانی (به عنوان “سرمایه داران” نامیده می شود) و S.A.A.T. (به عنوان “Techs” خوانده می شود). اکوها محیط زیست هستند و شهر های پایدار را ایجاد می کنند، اما ناکارآمد هستند و به سرعت گسترش می یابند. سرمایه داران نیرومند هستند و به سرعت در حال گسترش هستند، اما با آلودگی و کاهش منابع مشکل دارند. فناوری یک جناح حمایت در دسترس دو نفر دیگر است و آنها در تحقیق در مورد آخرین و قوی ترین فن آوری ها مفید هستند. Techs تنها در زمانی که شما اهدا ۱۰،۰۰۰ اعتبار به علت خود را در دسترس هستند.

  دانلود ترینر Anno 2070

  ترینر Anno 2070 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی شبیه سازی Anno 2070، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: طلا بی نهایت، فروشگاه MAX، انرژی بی نهایت، محیط زیست مثبت، هیچ محدودیت واحد، واحد های ساخته شده از طریق مسنجر، ساختن بنای یادبود بسیار سریع، حداکثر دیپلماسی، بی نهایت HP، One Hit Kill، مجوزهای Infinite، Super Speed، Freeze Enemies، تعادل مثبت، Unl. حقوق معبد این مربی با یا بدون “اقیانوس عمیق” Addon کار خواهد کرد. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.00.7792 از بازی Anno 2070 است.

  جهت دانلود ترینر  Anno 2070 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر