Anno 2205 یک بازی شبیه سازی شهری و اقتصادی است با عناصر استراتژی در زمان واقعی، توسط Ubisoft Blue Byte و توسط Ubisoft منتشر شده است. ۲۲۰۵ بازی ششم سری Anno است و در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۵ منتشر شد. همانطور که در سال Anno 2070، این بازی در آینده تنظیم می شود و بازیکنان فرصت دارند تا مستعمرات خود را در ماه ایجاد کنند. Anno 2205 یک بازی ویدئویی در مورد شهر سازی مشابه آنون ۲۰۷۰ است که در مقایسه با اقساط قبلی که دارای یک محیط تاریخی است. در بازی، بازیکنان نقش رهبر یک شرکت را بازی می کنند و باید در زمینه توسعه فناوری های آینده با شرکت های دیگر رقابت کنند. در آغاز بازی، بازیکنان به منظور ساخت کلبه های متفاوتی بر روی زمین کار می کنند.

  دانلود ترینر Anno 2205

  وقتی ساختمان های بیشتری ساخته می شود، جمعیت افزایش می یابد و بازیکنان موظف به پاسخگویی و نیازهای شهروندان خود هستند. علاوه بر ساخت خانه ها، بازیکنان همچنین باید کالاها را تولید کنند و زیرساخت هایی مانند امکانات تولید ربات برای حفظ اقتصاد ایجاد کنند. این ساختمان ها را می توان از طریق بازیکنان نقل مکان کرد یا حرکت داد. شبیه به SimCity، قطعات مختلف را می توان به ساختمان ها اضافه کرد تا عملکرد آنها افزایش یابد. ارتقا ساختار تولید این ساختمان ها همچنین می تواند کارایی آنها را بهبود بخشد. وقتی خواسته های شهروندان راضی بود، می توانند کالاهای بیشتری تولید کنند. بازیکنان همچنین می توانند تعدادی از تحقیقات را انجام دهند، مانند قرار دادن پول و ایجاد امکانات تحقیقاتی برای تحقیق در مورد راه اندازی موشک به ماه. هنگامی که بازیکنان این تحقیق را تکمیل می کنند، می توانند ماه را مستعمره و شهرهای خود را بر روی سطح خود بسازند. منابع ماه، مانند هلیم ۳، برای توسعه شهرها بر روی زمین حیاتی هستند و می توانند به زمین فرستاده شوند. گیم پلی متفاوت است زمانی که بازیکنان در حال ایجاد یک شهر در ماه هستند. به عنوان ماه دارای فضای بسیار نازکتر و محیطی خشنتر از زمین، ساختن یک شهر در ماه نیاز به نصب سپر سیارک و همچنین گلخانههای منحصر به فرد برای تولید غذا دارد.

  دانلود ترینر Anno 2205

  ترینر Anno 2205 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Anno 2205، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: اعتبار بی نهایت، منابع بی نهایت، انرژی بی نهایت٪ کارگران، بهداشت بی نهایت کشتی، سوخت بی نهایت کشتی، حملات ویژه Infinite کشتی، +۱۰۰،۰۰۰ اعتبار، کشتی بی نهایت ویژه -Weapon، Superspeed. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.8.3741.13270 از بازی Anno 2205 است.

  جهت دانلود ترینر  Anno 2205 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر