قرار بود یک ماموریت ساده باشد. همه چیزهایی که من مجبور بودم نمونه هایی از یک ناحیه آلوده زیر دریا را جمع آوری کنم. به محض این که کشتی را ترک کردم، همه چیز اشتباه رفت. ارتباطات از بین رفته و زیردریایی من در کف اقیانوس سقوط کرد. من زنده ام، اما اکسیژن من کم است و من نمی توانم برای هر کسی با کسی تماس بگیرم. همه چیزهایی که می توانم انجام دهم این است که با این عملیات هواپیمای بدون سرنشین به عنوان تنها همراه من حرکت کنم. مشکل این است، آن را به تازگی انجام شده است.

  دانلود ترینر Anoxemia

  تقریبا به نظر می رسد که تلاش می کند ماموریت من را خراب کند … Anoxemia یک بازی اکتشافی داستان مبتنی بر داستان است که شما را تحت کنترل دانشمند دکتر بیلی و عملیات هواپیماهای بدون سرنشین ATMA خود قرار می دهد. هنگام کشف و استخراج نمونه هایی از روده های غارهای زیر آب، در کف اقیانوس جستجو کنید. خطر در هر حیاط خلوت، همه چیز از ریزه های سمی به جریانات اقیانوس قدرتمند، معادن از جنگ باقی مانده، و دستگاه های تلفن همراه که در حال اجرا هستند. همچنين خطر ابتلا به اكسيژن در حال حاضر وجود دارد. خوشبختانه ATMA می تواند به شما در هدایت شما به مقصد خود با استفاده از چند ابزار خاص و ارتقاء کمک کند. فرض کنید شما می توانید آنها را پیدا کنید، این است. جهان از Anoxemia هر دو نفس و خطرناک است. دریاها بیشترین زمان را آرام می کنند، اما به زودی یک نور فوری را می بینید یا صدای سر و صدا از راه دور را می شنوید، می دانید وقت آن رسیده است. البته، برخی از خطرات وجود دارد که شما از آن نمی توانید استفاده کنید. خطراتی که حتی نمی دانید وجود دارد. خطرات درون …

  دانلود ترینر Anoxemia

  ترینر Anoxemia همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Anoxemia، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: انرژی بی نهایت، اکسیژن بی پایان.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.00 (Steam) از بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Anoxemia از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر