Apotheon یک پلتفرم ۲D Action-RPG است که در مرحله ثروت اساطیر یونان باستان قرار دارد. هرا، ملکه الیمپوس، شوهرش را زئوس را سرنگون کرده و تاج و تخت خود را به عنوان حاکم خدایان برده است. او با ترس و نگرانی نسبت به نژاد مرگ و میر، مبارزات قتل عام را برای آنها از زمین میسوزاند. همانطور که آخرین قهرمان بشریت است، باید از طریق سرزمین مرده ها عبور کنید، کوه المپی را نفوذ کنید و خشم خدایان را پایان دهید. با شمشیر، چنگال و سپر در دست، شما دزدکی حرکت کردن، توطئه، غارت و راه خود را از طریق کاخ های با شکوه و عمق chthonic به عنوان صعود به سمت خداحافظی نبرد.

  دانلود ترینر Apotheon

  فقط با سلب کردن خدایان قدیم قدرت هایشان و کنترل عناصر به عنوان خودتان، امید بشریت برای زنده ماندن فراموشی آینده است. Apotheon هر دو کمپین تک نفره در حال گسترش، که در آن شما صعود به بالای کوه المپیوس، به دست آوردن قدرت الهی و دشمنان مرگبار در طول راه، و مبارزه چند نفره آنلاین با مبارزه با تاکتیکی برنز (اسب و فلش!) وجود دارد.

  دانلود ترینر Apotheon

  ترینر Apotheon همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Apotheon، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: نامحدود سلامت، نیروی نامحدود، نیروی دفاع نامحدود، یک ضربه کشتن، پول نامحدود.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Apotheon از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر