Arcania: سقوط استارریف، گسترش مستقل رسمی Arcania است: گوتیک ۴٫ در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۱ پس از سکوت طولانی از هر دو ناشر و بعد از اینکه به طور نامحدود در ماه مارس ۲۰۱۱ به تاخیر افتاد، منتشر شد. توسط Spellbound و JoWooD اعلام شد ۹ دسامبر ۲۰۱۰٫ Arcania: Fall of Setarrif به پایان می رسد داستان بازی اصلی را به هم متصل می کند و فصل دیگری را به داستان حماسی اضافه می کند. پس از اینکه دیو پادشاه Rhobar III از آن استفاده کرد، راه خود را برای Setarrif پیدا کرد تا یک میزبان جدید پیدا کند.

  دانلود ترینر Arcania – Fall of Setarrif

  در Setarrif، که از سایر نقاط جزیره قطع شده، هرج و مرج و هرج و مرج به سرعت گسترش می یابد. پادشاه Rhobar III از این واقعیت ها ناراحت است و می ترسد از دست دادن شهر و برخی از همراهانش که در همان لحظه در ستارریف هستند را از دست بدهد. بنابراین قهرمان بی نام توسط پادشاه فرستاده می شود و باید به ستارریف سفر کند، اما هیچ فکری در مورد آنچه پیش از او نیست، نیست.

  دانلود ترینر Arcania – Fall of Setarrif

  ترینر Arcania – Fall of Setarrif همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Arcania – سقوط از Setarrif، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Mana Infinite، Stamina Infiite، دادن امتیاز، سطح بالا، ۱۰ مهارت، +۱۰٫۰۰۰ طلا. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1496.0.0 از بازی Arcania: Fall of Setarrif است.

  جهت دانلود ترینر  Arcania – Fall of Setarrif از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر