به عنوان یک مرد یا زن رشته برهنه، انجماد و گرسنگی در سواحل جزیره مرموز به نام ARK، شما باید شکار، منابع برداشت، صنایع دستی، کشت محصولات کشاورزی، فن آوری های تحقیقاتی، و ساخت پناهگاه برای مقاومت در برابر عناصر. استفاده از حیله و تزویر و منابع خود را برای کشتن و یا دزدکی حرکت کردن دایناسورها لوایاتان و دیگر موجودات اولیه در سراسر زمین سرگردان، و تیم خود را با صدها نفر از دیگر بازیکنان برای زنده ماندن، تسلط … و فرار! Ark: Survival Evolved یک بازی ویدیویی بقا برای ماجراجویی است که توسط استودیوی Wildcard توسعه داده شده و منتشر شده است. این برنامه در ماه ژوئن ۲۰۱۶ برای لینوکس، مایکروسافت ویندوز، OS X، PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد. دسترسی اولیه به بازی در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۱۵ آغاز شد.

  دانلود ترینر Ark: Survival Evolved

  در این بازی، بازیکنان باید در دنیای پر از دایناسورهای رومینگ زنده بمانند. این بازی از منظر شخص ثالث یا اول شخص بازی می شود و جهان آن با پیاده روی یا دایناسور سوار می شود. بازیکنان از سلاح گرم و سلاح های دست ساز استفاده می کنند تا از انسان ها و موجودات خصمانه دفاع کنند و توانایی ساخت پایگاه ها را به عنوان دفاع کنند. بازیکنان همچنین می توانند سلاح های خود را با استفاده از مواد خام از محیط زیست سفارشی کنند. این بازی دارای گزینه های تک نفره و چند نفره است، این دومین گزینه ای است که بازیکنان می توانند در گیم پلی همزمان شرکت کنند.

  دانلود ترینر Ark: Survival Evolved

  ترینر Ark: Survival Evolved همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Ark: Survival Evolved، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: غذای بی نهایت، استامینای بی نهایت، آب بی نهایت، وزن ناچیز، اکسیژن بی نهایت، بدون Torpor، اضافه کردن ۱۰۰ تجربه، اضافه کردن ۱۰۰ امتیاز انگرام، سوپر آسیب، One Hit Destroy، Craft Instant، Items Infinite، Super Jump، Super Speed. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز شده در ۲۰۱۹٫۰۱٫۱۷) از بازی Ark: Survival Evolved است.

  جهت دانلود ترینر  Ark: Survival Evolved از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر