برای وظیفه فعال با Arma 3 Apex و برای یک منطقه جنگجوی جدید به کار خود ادامه دهید. با ویژگی های متمایز جغرافیایی آن، مجمع الجزایر جزیره جنوبی جزیره تانوا فرصت های جدیدی را برای همه نوع عملیات جنگی فراهم می کند.

  دانلود ترینر Arma 3 – Apex Edition

  در گیم پلی تاکتیکی Arma 3 شرکت کنید، جایی که جنبش، تیراندازی و کار تیمی واقعا اهمیت دارد و از وسایل نقلیه جدید، سلاح و ابزار برای غلبه بر چالش های یک زمین خارجی غریب استفاده کنید. گسترش Apex نشان دهنده اوج ۱۵ سال توسعه Arma است. لذت بردن از یکی از معقول ترین تجربه های بازی در PC؛ احساس آدرنالین عجله از یک پیروزی سخت را کسب کرده است، کشف یک پلت فرم به طور مداوم در حال تکامل با محتوای رسمی و پخش شده ایجاد شده است، و پیوستن به یکی از هزاران گروه انجمن آرما برای دیدار با افراد جدید از سراسر جهان است. معتبر، باز و متنوع – این بازی نظامی برتر PC در بهترین است. خوش آمدید به Arma 3 Apex!

  دانلود ترینر Arma 3 – Apex Edition

  ترینر Arma 3 – Apex Edition همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Arma 3 – Apex Edition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، نارنجک غول پیکر Infinite، وسایل نقلیه نارنجی قهرمان بی نهایت، سلاح فوق العاده.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.72.142164 (به روز رسانی ۲۰۱۴/۰۷/۰۱) از بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Arma 3 – Apex Edition از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر