خاکستر Singularity یک بازی استراتژی جدید در زمان واقعی است که در آن آینده ای که تکنولوژی انحصاری و پیشرفته Post Humans در حال جنگ علیه یکدیگر برای منبع Turinium هستند، در حال توسعه هستند. خاکستر از Singularity فرصت های RTS را با مقیاس باورنکردنی، که توسط موتور Nitrous پیشگامانه بازی های اکسید بازی ارائه شده است،

  دانلود ترینر Ashes of the Singularity

  دوباره تعریف می کند. بازی بر اساس استراتژی شما برنده شده یا گم می شود، نه اینکه به سرعت می توانید کلیک کنید. تعیین اینکه چه تکنولوژی هایی برای تحقیق، ارسال نیروهای ارتش، نحوه مدیریت اقتصاد خود و چه واحدهای ساختمانی مهم است. همانطور که فاتح یک کل دنیا است، شما با چندین ارتش مبارزه خواهید کرد. استراتژی حریف خود، تعیین اولویت های آنها، ردیابی آنها و گرفتن منابع حیاتی استراتژیک پیروزی را به دنبال خواهد داشت. برخورد با تهدیدات اسرارآمیز جدید در جنگ های صعود: در سال ۲۱۷۸، بشریت شروع به تکامل به Post-Human مانند خدا و در حال حاضر گسترش به کهکشان است. در مورد این که چگونه ائتلاف پسا انسانی شکل گرفته و چه تهدیدات اسرارآمیز آنها با آنها در کشف دنیای جدید در این حالت مبارزات هیجان انگیز مواجه می شوند بیشتر بدانید. سعی کنید حالت “scenarios” و چالش های منحصر به فرد مانند “پادشاه تپه”، یک سناریو که شما را در برابر یورش دشمنان بی حد و حصر برای دیدن تا چه مدت می تواند زنده بماند.

  دانلود ترینر Ashes of the Singularity

  ترینر Ashes of the Singularity  همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی The Ashes of Singularity، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: اضافه کردن ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ Quanta، اضافه کردن ۱۰٫۰۰۰ Limit Logistic، Infinite Metal، رادیو اکتیو Infinite، ساختمانی فوری، ساختمان بی نهایت، Unit Instant. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.32 از بازی خاکستر تکینگی است.

  جهت دانلود ترینر  Ashes of the Singularity از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر