آسفالت ۸: Airborne یک بازی مسابقه ای رایگان است که به شما امکان می دهد تا وسایل نقلیه طراحی شده با قدرت را از طریق ۱۳ مکان دنیای واقعی از جمله ونیز، ایسلند و توکیو ببرید. این بازی دارای بیش از ۹۵ ماشین با کارایی بالا از بهترین تولید کنندگان در جهان، از جمله لامبورگینی، Pagani و فراری است. این بازی نه تنها مسابقه با اکتان بالا، بلکه مانع های باور نکردنی نیز می شود. باریکه رول، پرش، و انجام takedowns با سرعت بالا بر روی مخالفان خود را به عنوان شما را از طریق فرار از دوره های مسابقه سریع.

  دانلود ترینر Asphalt 8 Airborne

  ۹ فصلی و بیش از ۳۰۰ رویداد در حالت حرفه ای انواع مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد، در حالی که حالت های گوناگون بازی، گیم پلی مسابقات سنتی را تکان می دهد. اتمام Infected، که در آن راننده ها می توانند آلوده شوند، سرعت و چابکی خود را بهبود می دهند، اما بعد از یک دوره زمانی، آنها از بین می روند. سعی کنید رانش دروازه، که در آن بازیکن باید از بخش های مسابقه ای رانندگی کنید تا امتیاز بگیرید.

  دانلود ترینر Asphalt 8 Airborne

  ترینر Asphalt 8 Airborne همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Asphalt 8: Airborne، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: ارتقاء رایگان، بچه ها، حالت پول، سعی کنید تمام ماشین ها، دریافت ۱ Positon، تقویت کننده رایگان، کامل نیترو، سقوط ایمن، فصل باز کردن.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.4.3d از بازی است !.

  جهت دانلود ترینر  Asphalt 8 Airborne از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر