Assassin’s Creed 3 Trainer. “Assassin’s Creed 3” یک بازی ویدیویی ۲۰۱۲ است که توسط Ubisoft Montreal توسعه داده شده و توسط Ubisoft برای PlayStation 3، Xbox 360، Wii U و مایکروسافت منتشر شده است. این پنجمین قسمت از سری Assassin’s Creed سریال و سریال Assassin’s Creed: Revelations است. این بازی در سراسر جهان برای پلیاستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد که از ۳۰ اکتبر ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی آغاز شد و نسخه Wii U و مایکروسافت ویندوز در ماه نوامبر ۲۰۱۲ به نمایش گذاشته شد. این طرح در تاریخ داستانی رویدادهای واقعی واقع شده است و به دنبال آن مبارزه با قرن ها میان قاتلان، که برای صلح با اراده آزاد مبارزه می کنند، و Templars که خواهان صلح از طریق کنترل هستند. داستان فریم در قرن بیست و یکم مشخص شده و شخصیت اصلی سریال دزموند مایلز است که با کمک یک ماشین به نام Animus، خاطرات اجدادش را برای یافتن راهی برای جلوگیری از آخرالزمان ۲۰۱۲ به یاد می آورد.

  دانلود ترینر Assassins Creed 3

  داستان درست در قرن هجدهم، قبل، در طول و پس از انقلاب آمریکا از سال ۱۷۵۳ تا ۱۷۸۳ تنظیم شده است و به دنبال نیمی از انگلیسی دزموند، نیاء نیمه مهاجم، راتنخاکی: تن، همچنین به عنوان کانر شناخته می شود، تلاش برای به دست آوردن کنترل از ملت جدید شکل می گیرد. Assassin’s Creed III در یک دنیای باز تنظیم شده و از منظر شخص ثالث با تمرکز اولیه بر استفاده از توانایی های مبارز و مخفی دسموند و کانر برای از بین بردن اهداف و کشف محیط زیست ارائه شده است. کانر قادر است آزادانه بیستون قرن هشتم، نیویورک و مرز آمریکا را کشف کند تا ماموریت های جانبی را دور از داستان اصلی انجام دهد. این بازی همچنین دارای یک مولفه چند نفره است، که به بازیکنان امکان می دهد که برای تکمیل اهداف انفرادی و تیم، از جمله ترور و جلوگیری از تعقیب، به طور آنلاین رقابت کنند. Ubisoft موتور بازی جدید Anvil Next را برای این بازی توسعه داد. این بازی با بررسی مثبت ملاقات شد و ۱۲ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. ادامه این مجموعه، تحت عنوان Assassin’s Creed IV: Black Flag، در اوایل سال ۲۰۱۳ اعلام شد و قرار است به دنبال راتنخکی: پدربزرگ تن – ادوارد Kenway – یک دزد دریایی و قاتل در کارائیب.

  دانلود ترینر Assassins Creed 3

  ترینر Assassins Creed 3 همراه با گزینه های تقلب

  مربی محبوب Action Adventure Game Assassin’s Creed 3 که می توانید ۵ گزینه تقلب در بازی را دریافت کنید: سلامتی بی نهایت، پول بی نهایت، اقلام نامحدود، فوق العاده خفا، بدون بارگذاری مجدد. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه ۱٫۰۶ بازی Assassin’s Creed 3 است.

  جهت دانلود ترینر  Assassins Creed 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر