Assassin’s Creed IV: Black Flag یک بازی ویدیویی جهانی باز است که توسط Ubisoft Montreal در سال ۲۰۱۳ منتشر شده و توسط Ubisoft منتشر شده است. این ششمین قسط عمده در سری Assassin’s Creed است، دنباله ای از داستان مدرن Assassin’s Creed III 2012 و پیشینه ای از داستان تاریخی آن است. این بازی در تاریخ ۲۹ اکتوبر ۲۰۱۳ در سراسر جهان برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. نسخه های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس نیز در حال توسعه بوده و هر دو نسخه به عنوان عنوان راه اندازی برای هر دو کنسول اعلام شده اند. نسخه Wii U در اروپا تا ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ به تعویق افتاد. نسخه ویندوز مایکروسافت برای انتشار در ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ منتشر شد، اما از آن زمان تا چند هفته به تعویق افتاده است و در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۳ در شمال منتشر خواهد شد. آمریکا و ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ در اروپا. این بازی دارای سه شهر اصلی است.

    دانلود ترینر Assassins Creed 4: Black Flag

    هاوانا، کینگستون و ناسائو، باهاما، که تحت تاثیر اسپانیا، انگلیسی و دزدان دریایی قرار دارند. این بازی همچنین دارای ۵۰ مکان دیگر منحصر به فرد برای کشف، با ۶۰/۴۰ تعادل بین زمین و اکتشاف دریایی است. Assassin’s Creed IV یک احساسات باز در جهان با ماموریت هایی شبیه به آنهایی که در Assassin’s Creed یافت شده است، و محدودیت های کمتر برای بازیکن نیز وجود دارد. جهان به زودی در بازی باز می شود، در حالی که علیه Assassin’s Creed III، که ماموریت های بسیار اسکریپتی داشت، و آزادی بازیکنان را برای بازی کشید تا بازی به خوبی در اولین اقدام خود باشد. این بازیکن با جنگل ها، قلعه ها، خرابه ها و روستاهای کوچک روبرو خواهد شد و جهان در حال ساختن است تا بازیکنان بتوانند از آزادی بیشتری برخوردار شوند، مانند اجازه دادن به بازیکنان برای تعامل، هیئت مدیره و گرفتن کشتی های عبور و شنا کردن به سواحل نزدیک به صورت یکپارچه. علاوه بر این، سیستم شکار از Assassin’s Creed III حفظ شده است، و این اجازه می دهد که بازیکن برای شکار در زمین و ماهی در آب.

    دانلود ترینر Assassins Creed 4: Black Flag

    ترینر Assassins Creed 4: Black Flag همراه با گزینه های تقلب

    مربی برای بازی اکشن ماجراجویی Assassin’s Creed 4: Black Flag، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کد های اصلی کد تقلب استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ship Health، Ammo Unlimited، No Reload، No Cooldowns (کشتی)، نفس نامحدود، Freeze تایمر شمارش معکوس ، حالت خفا، دریافت پول، شکر، رام، پارچه، دریافت چوب، دریافت فلز. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.7 از بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر