Assassin’s Creed: Brotherhood یک بازی ویدیویی استثنایی است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شده توسط یوبی سافت مونترال و منتشر شده توسط Ubisoft است. این سهم عمده در سری Assassin’s Creed است، یک دنباله مستقیم به Assassin’s Creed II سال ۲۰۰۹ و فصل دوم در Triology Ezio. این بازی برای اولین بار در ماه نوامبر و دسامبر ۲۰۱۰ در پلیاستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد و بعدها در مارس و ژوئن ۲۰۱۱ در مایکروسافت ویندوز در دسترس قرار گرفت. این داستان در یک داستان تخیلی رویدادهای واقعی واقع در دو دوره زمانی تعیین شده است.

  دانلود ترینر Assassins Creed: Brotherhood

  قرن ۱۶ و ۲۱٫ قسمت اصلی Assassin’s Creed: Brotherhood بلافاصله پس از طرح آدمکش Assassin’s Creed II، شامل Assassin Ezio Auditore da Firenze در ایتالیا و تلاش او برای بازگرداندن نظم Assassin و نابود کردن دشمنانش: خانواده Borgia، اتفاق می افتد. در هم آمیختن با این حوادث تاریخی، فعالیت های مدرن از شخصیت اصلی سریال دزموند مایلز است که خاطرات پدرش Ezio را برای یافتن راهی برای مبارزه با دشمنان Assassins، Templars و جلوگیری از آخرالزمان ۲۰۱۲ به یاد می آورد. Creed Assassin: اخوان المسلمین در دنیای باز قرار گرفته و از دیدگاه شخص ثالث با تمرکز اولیه بر استفاده از تواناییهای دزموند و ایزیو برای از بین بردن اهداف و کشف محیط زیست ارائه شده است. Ezio قادر به آزادانه کشف رم در قرن شانزدهم برای تکمیل ماموریت های دور از داستان اولیه است. این بازی مولفه ی چند نفره را به سری معرفی کرد که به عنوان یک برنامه آموزشی Templar به نمایش درآمده است.

  دانلود ترینر Assassins Creed: Brotherhood

  ترینر Assassins Creed: Brotherhood همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Assassins Creed: Brotherhood ، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Infinite Health، Healthy Infinite Friendly، One-Hit Kill، Always Incognito، State Visibility Lock، Knifes Infinite، Massive Florins، Add Gun Ammo، Add سم، اضافه کردن پزشکی، اضافه کردن بمب های دود، اضافه کردن پیچ و مهره های کماندار، نقطه مشاهده، افزایش صعود، BETA تایمر های کشتن، افراد فریب، نمرات مهارت های قاتل، حداکثر رتبه Assassin / XP.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی (v.1.0.2) از بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Assassins Creed: Brotherhood از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر