ترسناک خلع سلاح: چین ویژگی قاتل چینی ژوئن در سال ۱۵۲۶، در زمان سقوط سلسله مینگ. ژوئن به عنوان آخرین قاتل باقی مانده اخوان المسلمین، به وطن خود بازگشته است. او به تازگی توسط افسانه ایزیتو آدیدتوره آموزش دیده است، او به جهنم خشمگین و احیای اخوان المسلمین افتاده است. به گزارش رسمی، طرح چائو جون الهام بخش بازی، و همچنین سایر بازی های کرونیکل و پایه طراحی جهان بود. ماجراجویی خود را فراتر از فرانسه به خاور دور در تکرار خلع سوزان: چین، یک متقاضی مستقل در قرن ۱۶th چین، بازیگران شائو جون، طرفدار مورد علاقه از انیمیشن انیمیشن Assassin’s Creed Embers در چین است.

  دانلود ترینر Assassins Creed Chronicles China

  شائو جون، آموزش دیده توسط ایزیو آیدیتور، به عنوان آخرین قاتل باقی مانده اخوان المسلمین به پکن بازگشته است. جهنم برای انتقام، او علیه کسانی که اخوان المسلمین را نابود کرده است حمله خواهد کرد. یک محیط کاملا جدید برای حق رای دادن در یک جهان زیبایی طراحی شده با الهام از نقاشی های سنتی قلم مو را تجربه کنید. مهارت های رزمی قدرتمند شائو جون و ابزار جدید Assassin مانند شمشیر جیان و پره تیغه به او اجازه می دهد اهداف خود را از سایه ها حذف کند یا در مبارزات همه جانبه گروه ها را از بین ببرد. کاوش شاخص های افسانه ای مانند دیوار بزرگ چین و شهر ممنوعه و برخورد شخصیت های مشهور تاریخی در این ماجراجویی ۲٫۵D.

  دانلود ترینر Assassins Creed Chronicles China

  ترینر Assassins Creed Chronicles China همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Assassin’s Creed Chronicles: China، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infrinite Throwables، Super Speed، Enemies can not move، Disarmed Enemies، Mode Stealth، Kills Easy. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Crysis Chronicles Assassin’s: China است.

  جهت دانلود ترینر  Assassins Creed Chronicles China از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر