Assassin’s Creed® Chronicles: هند شما را به آمریتاسار (۱۸۴۱) می رساند، جایی که تنش بین امپراطوری سیتی و شرکت هند شرقی به سرعت در حال افزایش است. پس از اینکه سرپرست Templar وارد می شود به دنبال سرقت مشهور الماس Koh-i-noor، عشق عشق شکوهمند آربااز میر با خواهرزاده مهاراهه، شاهزاده خانم Pyara Kaur، در معرض خطر بزرگ است. آربااز باید به سرعت برای محافظت از زندگی و عشق خود در حین محافظت از الماس برای اخوان المسلمین، سرقت یک جعبه مرموز متعلق به سفارش قاتل و کشف اهداف Templars عمل کند. تجربه هیجان از قاتلین خاموش را تجربه کنید. به عنوان یک قاتل هوشمند و جذاب، برای مخفی کردن و غارت کردن از زیر تکه های جدید استفاده کنید.

  دانلود ترینر Assassins Creed Chronicles: India

  کشف ابزار جدید Assassin مانند تالار (شمشیر انحنا) و چاکرم (سلاح پرتاب دایره ای) برای آسیب جدی و ارتباط با محیط زیست. نمایش استعدادهای مبارزه خود را با حرکت جدید کشتن دو، اعتصاب هلیک، و یا رد سکوت. از لحاظ سطح بالاتری در سطح بالاتری برخوردار باشید و از محیط های ویرانگر مربع ها و بازارها فرار کنید و از هرج و مرج خود در مسیر خود بیرون بیایید. کشف یک حالت جدید چالش جدید: باز کردن اتاق های مختلف چالش: مهارت ها و توانایی های خود را از طریق دنباله پیچیده ای از مانع به حد خود برسد. ضرب و شتم نمره برای جمع آوری مصنوعات، تحقق قراردادهای خاص و ترور در یک بازی جدید هیجان انگیز بازی!

  دانلود ترینر Assassins Creed Chronicles: India

  ترینر Assassins Creed Chronicles: India همراه با گزینه های تقلب

  پمربی برای بازی Assassin’s Creed Chronicles: India، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Throwables، Super Speed، دشمنان نمی توانند حرکت کنند، دشمنان را نابود کنند، حالت مخفی، کشتن آسان. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Assassin’s Creed Chronicles: India است.

  جهت دانلود ترینر  Assassins Creed Chronicles: India  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر