Assassin’s Creed Chronicles یک سری از بازی های ویدئویی در حق رای دادن Assassin’s Creed است. این مجموعه شامل سه بازی در حال توسعه توسط Climax Studios است که توسط Ubisoft منتشر می شود. این بازی ها از شخصیت های جدید و طراحی جدید برای حق رای دادن، یک جهان ۲٫۵D با الهام از نقاشی های قلم مو استفاده می کنند. اولین ورودی Assassin’s Creed Chronicles است: چین در تاریخ ۲۱ آوریل ۲۰۱۵ در مایکروسافت ویندوز، PlayStation 4 و Xbox One منتشر شد. ورودی دوم، هند، در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۶ در همان سیستم عامل منتشر شد. آخرین بازی، روسیه، در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۱۶ منتشر شد.

  دانلود ترینر Assassins Creed Chronicles: Russia

  با Nikolaï Orelov در جست و جو برای رستگاری به عنوان سفر به عنوان یک سبک هنری تبلیغاتی در روسیه در ۲٫۵D گیم پلی بازی کنید. شیرجه رفتن به وسط یک رویداد تاریخی بزرگ که توسط سبک هنر تبلیغاتی نمادین و نمادگرای انقلابی آن خدمت می کند. پرش بر روی قطار معروف سنتور سیبی، نفوذ کرملین و فرار از مسکو! تجربه هیجان از یک مهاجم رازدار در محیط مدرن را تجربه کنید. کاوش محیط جدید معاصر در قرن بیست و سیستم های مدرن خیره کننده خود را مانند آسانسور، رادیو و سیم های سفر. تعامل با وسایل نقلیه جدید مانند کامیون ها، قطارها و مخازن. بین دو شخصیت قابل پخش تغییر دهید مگس نیکولای، هدف را با استفاده از تفنگ خاموشش، مین های منفجره را از فاصله دور می کند و یا نزدیک به آن با سرنیزه می چرخد. کشف مکانیک وینچ Nikolaï، یک ابزار همه کاره است که شوک الکتریکی را ارسال می کند. بازی Anastasia، نفوذ کانال های باریک و کشف منحصر به فرد Helix Blade.

  دانلود ترینر Assassins Creed Chronicles: Russia

  ترینر Assassins Creed Chronicles: Russia  همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Assassin’s Creed Chronicles: روسیه، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Range Weapon / Item، Super Speed، دشمنان نمی توانند حرکت کنند، دزدان دریایی را نابود کنند، حالت مخفی، کشتن آسان، هشدار سریع تنظیم مجدد. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Crysis Chronicles Assassin’s: Russia است.

  جهت دانلود ترینر  Assassins Creed Chronicles: Russia از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر