Assassin’s Creed III: Liberation در تاریخ ۳۰ اکتبر ۲۰۱۲ در همان روز به عنوان Assassin’s Creed III منتشر شد. این بازی در بسته بسته نرم افزاری PS Vita موجود است با Wi-Fi Vita جدید کریستال سفید و کارت حافظه ۴ گیگابایتی. در ژاپن تحت عنوان Assassin’s Creed III: Lady Liberty منتشر شد. در ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۳ اعلام شد که این بازی در سال ۲۰۱۴ به ترتیب به عنوان Assassin’s Creed: Liberation HD برای پلیاستیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز از طریق PlayStation Network، Xbox Live Arcade و Steam به طور رسمی منتشر خواهد شد.

  دانلود ترینر Assassins Creed: Liberation HD

  این بازی ویژگی های تصاویری نزدیک به III و همچنین به روز رسانی صوتی، هوش مصنوعی و انیمیشن صورت. مأموریت های اضافی اضافه شده است و برخی از مأموریت های صفحه لمسی خاص Vita حذف شده اند. این بازی در پلی استیشن ۳ در تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۱۴ در آمریکای شمالی و ۱۵ ژانویه ۲۰۱۴ در اروپا منتشر شد. نسخه های مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس ۳۶۰ در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۱۴ منتشر شد.

  دانلود ترینر Assassins Creed: Liberation HD

  ترینر Assassins Creed: Liberation HD همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی تیرانداز Assassin’s Creed: Liberation HD، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: انرژی کت و شلوار نامحدود، مهمات نامحدود، مهمات نامحدود، بدون بارگذاری مجدد، دید در شب نامحدود، کشتن آسان، بدون محدودیت زمانی، بدون سلاح سربار. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2.1 از بازی Assassin’s Creed: Liberation HD است

  جهت دانلود ترینر  Assassins Creed: Liberation HD از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر