اودیسه Creed Assassin یک بازی ویدیویی بازی شده توسط Ubisoft Quebec است که توسط Ubisoft منتشر شده است. این قسط یازدهم و بیستم در کل سری Assassin’s Creed و جانشین ویروس Creed Origins Assassin’s 2017 است. این مجموعه در سال ۴۳۱ قبل از میلاد ساخته شده است، این طرح به تاریخ داستانی جنگ جنگی Peloponnesian می گوید. بازیکنان بین کنترل مزدور یا برای لیگ دالیان به رهبری آتن یا لیگ پلاتین، به رهبری اسپارت، را انتخاب می کنند. اودیسه نظرات مثبت از منتقدان دریافت کرد که جهان باز، تصاویر، شخصیت ها و مبارزات انیمیشن را تحسین کرد، و بعضی از آن ها بهترین ترانه های حقوقی را ستودند.

  دانلود ترینر Assassin’s Creed Odyssey

  ادیسه افسانه ای خود را بنویسید و ماجراهای حماسی زندگی را در یک جهان که هر انتخاب مهم است، بنویسید. توسط خانواده تان محکوم به مرگ شوید، در سفر حماسی از مزدور بیرون راندن به قهرمان یونان افسانه ای وارد شوید و حقیقت را درباره گذشته تان بیابید. راه خود را از طریق یک دنیای جنگ زده، شکل گرفته توسط خدایان و مردان، جایی که کوه ها و دریاها با هم متحد می شوند، جعل کنید. با شخصیت های معروف یونان باستان برخورد کنید و در طول یک نقطه محوری در تاریخ که تمدن غربی را شکل می دهد، با آنها ارتباط برقرار کنید. Assassin’s Creed® Odyssey انتخاب بازیکن را برای اولین بار از طریق نوآوری هایی که قبلا در Assassin’s Creed دیده می شود انتخاب می کند، به عنوان قهرمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و جهان را در اطراف خود تغییر دهید. از طریق روابطی که با شخصیت های رنگی ایجاد می کنید و تصمیماتی که در طول ادیسه ایجاد می کنید، این است که شما در کنترل سرنوشت خود هستید. تجهیزات خود را سفارشی کنید و تواناییهای ویژه جدیدی را بسازید، مهارت های قهرمانتان را به سبک بازی خود خلق کنید. برای تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی از افسانه ها، در سراسر یونان، با درگیری های جدی در زمین و در دریا مبارزه کنید.

  دانلود ترینر Assassin’s Creed Odyssey

  ترینر Assassin’s Creed Odyssey همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Odyssey Creed Assassin’s، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Adrenaline Bars، Oxygen Infinite، Skills No Cooldown، Money Infinite، تجربه بی نهایت، امتیازات مهارت بی نهایت، Super Speed، Stealth Mode، Infinite Ressources، One Hit Kill، Clear Bounties. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.4 از بازی اودیسه کریس Assassin است.

  جهت دانلود ترینر Assassin’s Creed Odyssey از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر