Origins Creed Assassin یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی است که توسط Ubisoft Montreal توسعه داده شده و توسط Ubisoft منتشر شده است. این سهم عمده دهم در سری Assassin’s Creed و جانشین ساندیکای Assassin’s Creed در سال ۲۰۱۵ است. در اکتبر ۲۷، ۲۰۱۷ این بازی در سراسر جهان برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یک منتشر شد. بازی در مصر باستان در طول دوره پتلویمیک تنظیم شده است و تاریخ داستانی مخفیانه رویدادهای واقعی را بازگو می کند. این داستان، منشاء تعارضی طولانی مدت میان اخوان المسلمین را که با ارتقاء آزادی و نظم پیشینیان پیشین به نظم تمپل، مبارزه می کنند، مورد بررسی قرار می دهد. آنها مایل به برقراری صلح از طریق اعمال زورمندانه از نظم هستند. ریشه ها منتقدان منتخب منتقدان را دریافت کردند، که داستان، صدای بازیگری، دنیای غریب مصر و تصاویر را تحسین کرد، در حالی که برخی از مسائل پیاپی و فنی را مورد انتقاد قرار داد. با وجود این، بعضی از منتقدان آن را بهترین قدم از سری ۲۰۱۳ Assassin’s Creed IV: Black Flag نامیده اند. 

  دانلود ترینر Assassin’s Creed Origins

  سفر به مصر باستان، مکان مرموز ترین در تاریخ، در یک دوره حیاتی که جهان را شکل می دهد. اسرار پشت اهرام بزرگ، اسطوره های فراموش شده، آخرین فرعون ها را کشف کنید و – در داستان های اخراجی ها از اخوان المسلمین، حکاکی شده است. در چهار سال گذشته تیمی که در پشت تظاهرات Assassin’s Creed IV Black Flag قرار گرفته است، تمرکز خود را روی ساختن یک شروع جدید برای حق رای دادن گرفته است. مبارزه با یک روش کاملا جدید که در آن شما به طور یکنواخت بین سلاح های منحصربفرد و غواصی منحصر به فرد منتقل می شوید و در یک زمان چندین دشمن را می گیرید. مهارت های قاتلان خود را در حالی که کاوش کشور کامل مصر باستان را انجام می دهید، درگیر شدن در چندین ماموریت و گرفتن داستان در طول سفر است که تمدن را تغییر خواهد داد.

  دانلود ترینر Assassin’s Creed Origins

  ترینرAssassin’s Creed Originsهمراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Origins Creed Assassin، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Adrenaline، Oxygen بی نهایت، پول بی نهایت، تجربه بی نهایت، امتیاز بی نهایت مهارت، Super Speed، حالت مخفی، Infinite Ressouirces، Infinite Tools & اسلحه توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.51 از بازی Origins Creed Assassin است.

  جهت دانلود ترینر Assassin’s Creed Origins از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر