Assassin’s Creed Rogue یک بازی ویدیویی استثنایی است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده توسط Ubisoft Sofia و منتشر شده توسط Ubisoft است. این قسمتی هفتم در سری Assassin’s Creed است و به عنوان دنباله ای برای Assassin’s Creed IV 2013: Black Flag و Prequel Assassin’s Creed III در سال ۲۰۱۲ است که ماموریت نهایی آن Prologue Unity Assassin’s Creed Unity 2014 است. این بازی برای اولین بار در ماه نوامبر و دسامبر ۲۰۱۴ در پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد و بعدا در تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۱۵ در ویندوز مایکروسافت قرار خواهد گرفت. این داستان در اواسط قرن هجدهم در طول جنگ هفت ساله، و به دنبال پیتر پاتریک کورمک، قاتل مهاجم تبدیل می شود. بازی در Rogue بسیار شبیه به پرچم سیاه است با مخلوط اکتشاف دریایی بر اساس کشتی و اکتشاف زمین مبتنی بر شخص ثالث با برخی از ویژگی های جدید.

  دانلود ترینر Assassins Creed Rogue

  قرن هجدهم، آمریکای شمالی. در میان هرج و مرج و خشونت جنگ فرانسوی و هند، شای پاتریک کورمک، عضو جوان بی سر و ته اخوان المسلمین، در معرض تغییرات تاریک است که برای آینده ی آینده مستعمرات آمریکایی شکل می گیرد. پس از یک مأموریت خطرناک که به طور غم انگیزی اشتباه رفته است، شای پشت خود را به آدمکش تبدیل می کند که در پاسخ به تلاش خود برای پایان دادن به زندگی اش می پردازد. Shay در کنار کسانی که او بعدها برادران نامیده می شوند، در یک مأموریت برای از بین بردن همه کسانی که علیه وی علیه او برگردانده شده اند، در نهایت تبدیل به شکارچی ترین تروریست قاتل در تاریخ شد. معرفی Assassin’s Creed: Rogue، تاریک ترین فصل در حق رای دادن Assassin’s Creed هنوز رتبهدهی نشده است. همانطور که شای، تحول آهسته از Assassin به Assassin Hunter را تجربه خواهید کرد. پیروی از اعتقادات خود و راه رفتن در سفر فوق العاده ای از طریق شهر نیویورک، دره رودخانه وحشی و دور به آب های سرد سرخ آتلانتیک شمالی در دنبال هدف نهایی خود را برای پایین آوردن قاتلان.

  دانلود ترینر Assassins Creed Rogue

  ترینر Assassins Creed Rogue همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Assassin’s Creed Rogue، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Health Infinite، Infinite Money، Ammo بی نهایت، بدون بارگذاری مجدد، بی نهایت اکسیژن، بمب های دود بی نهایت، دارت Sleep Infinite، Infinite Berserk Darts، حالت خفا، حالت خفاش کشتی، Teleporter، فلز بی نهایت، چوب بی نهایت، بی نهایت سنگ، پارچه بی نهایت، تنبلی بی انتها، خدمه بی نهایت، نفت بی نهایت نفت، یک ضربه کشتن، کشتی یک ضربه کشتن. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.0 از بازی Assassin’s Creed: Rogue است.

  جهت دانلود ترینر  Assassins Creed Rogue از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر