Syndicate Assassin’s Creed یک بازی ویدیویی استثنایی است که توسط Ubisoft Quebec توسعه یافته و توسط Ubisoft منتشر شده است. این برنامه در تاریخ ۲۳ اکتوبر ۲۰۱۵ برای PlayStation 4 و Xbox One منتشر شد و در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۵ برای مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این ۹ قسمت عمده در مجموعه سری Assassin’s Creed و جانشین Assassin’s Creed Unity در سال ۲۰۱۴ است. این داستان در سال ۱۸۶۸ در لندن در جریان انقلاب صنعتی برگزار می شود و این داستان به دنبال دوقلوها یعقوب و اوی فری است؛ آنها در حین دوران ویکتوریا در مسیر حرکت جادوگران جرم و جنایت سازمان یافته و مبارزه علیه نظم عمومی که توسط Templars کنترل می شوند. این بازی مجموعه ای از اکتشاف جهان باز جهان سوم را به همراه معرفی سیستم های مسافرتی جدید و مکانیک خلع سلاح و مبارزه با تصفیه حفظ می کند.

  دانلود ترینر Assassins Creed: Syndicate

  بر خلاف پیشینیان مستقیم خود، اما مانند دو بازی اصلی در این سری، Syndicate هیچ گیم پلی چند نفره ای را نشان نمی دهد. Syndicate Creed Assassin اولین بار در مجموعه ای که در آن بازیکن می تواند آزادانه بین دو قهرمان متفاوت را تغییر دهد. این اولین ورودی اصلی سری است که دارای شخصیت قابل پخش است. Assassin’s Creed III: Liberation شامل یک شخصیت اصلی زنانه است، اما این بازی بخشی از سری اصلی نیست. یعقوب فرای، سرمربی رئال مادرید، بیشتر به عنوان یک تبهکوش سر و صدای بزرگ، متخصص در مبارزه نزدیک است، در حالی که خواهر دوقلو او Eyva است که در خفا است قوی و متکی به هوش و عقل او است.

  دانلود ترینر Assassins Creed: Syndicate

  ترینر Assassins Creed: Syndicateهمراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Assassin’s Creed: Syndicate، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Money Infinite، Knives Infinite Knives، Infinite Smoke Bombs، Bullets Infinite، تجربیات بی نهایت، امتیازات حداکثر مهارت، داروهای بی نهایت، Darts هالوسیژن و بی نهایت بمب های بی نهایت ولتاژ، Spikes های Infinite، One Hit Kill، Add 1000 Chemicals، Add 1000 Cloths، Add 1000 Metals، Add 1000 Leather، Super Speed، Slow Motion، Mode Stealth. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.51 از بازی Assassin’s Creed: Syndicate است.

  جهت دانلود ترینر  Assassins Creed: Syndicate از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر