Unity Creed Assassin یک بازی ویدئویی اقدام-ماجراجویی است که توسط Ubisoft Montreal توسعه داده شده و منتشر شده توسط Ubisoft است. این مجموعه در ماه نوامبر و دسامبر ۲۰۱۴ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس One عرضه خواهد شد. این بازی هفتمین قسمت اصلی سری Assassin’s Creed است و جانشین Assassin’s Creed IV 2013: The Black Flag با ارتباط با Assassin’s Creed Rogue 2014 است. در دوران انقلاب فرانسه در پاریس، داستان تک نفره به دنبال آرنو دوریان در تلاش هایش برای نشان دادن قدرت واقعی انقلاب است. این بازی مجموعه ای از اکتشاف جهان باز جهان سوم را به همراه معرفی یک مبارزه با نفوذ، پارکور و سیستم خفاش حفظ می کند. Unity Creed Assassin یک سری چند نفره همکاری را به سری Assassin’s Creed معرفی می کند که اجازه می دهد تا چهار بازیکن در ماموریت های روایت رانده شوند و نقشه های باز جهان را کشف کنند.

  دانلود ترینر Assassins Creed Unity

  همانطور که بازی منحصر به نسل های کنسول نسل بعد و رایانه های شخصی است، پانل ها را به مقیاس ۱: ۱ و تعداد زیادی از هزاران نفر باز می گرداند. بازیکنان قادر خواهند بود کل مجموعه شهر، از جمله فضای داخلی بدون درز و قطب نما را کشف کنند، با نشانه هایی مانند نوتردام که دارای یک چهارم از بازی های داخلی ساختمان است. حتی ساختمان های خالی ممکن است دارای اتاق های بازشدنی با گنجینه های داخلی باشند. هنگام ایستادن در پشت بام ها، یک دکمه می تواند اشیاء ۳D مانند زنگ هشدار را برای کمک به بازیکن استراتژی نمایش دهد. پاریس، ۱۷۸۹٫ انقلاب فرانسه شهر یک بار با شکوه تبدیل به یک مکان ترور و هرج و مرج. خیابان های حصارآور آن با خون عامالنطقه ای که جرأت می کنند علیه یک اشراف زاده سرکوبگر ظاهر شوند، قرمز می شوند. با این حال، هنگامی که کشور از بین می رود، یک مرد جوان به نام آرنو به سفر فوق العاده ای برای افشای قدرت های واقعی در پشت انقلاب می پردازد. پیگیری او او را به وسط یک مبارزه بی رحم برای سرنوشت یک ملت تبدیل خواهد کرد و او را به یک قاتل مستقل واقعی تبدیل خواهد کرد.

  دانلود ترینر Assassins Creed Unity

  ترینر Assassins Creed Unity همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Assassin’s Creed: Unity، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب اصلی استفاده کنید: Super Health، Infinite Eagle Vision، Stealth / Invisible، Infinite Consumables، Set 250،۰۰۰ Creed Points، Add Money by 10.000، Infinite Ammo، Teleporter، Get مهارت های همگام سازی نقطه، مکان فروشگاه، سرعت فوق العاده، اضافه شدن پشتیبانی از نسخه های چند زبانه. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.6.0 از بازی Assassin’s Creed: Unity است.

  جهت دانلود ترینر  Assassins Creed Unity از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر