کاوش و بهره برداری از دنیاهای دور در ASTRONEER – بازی صنعت هوافضا و اکتشاف بین زمینی. Astroneer در طول طوفان طلای قرن بیست و یکم تعیین شده است که بازیکنان باید مرزهای فضای بیرونی را کشف کنند و زندگی و منابع خود را در محیط های خشن برای رهایی از آن غنی کنند. در این ماجراجویی، ابزار مفید ترین بازیکن توانایی آنها در شکل دادن به جهانشان، تغییر زمین و استخراج منابع ارزشمند از سیارات و قمرها است. منابع را می توان به وسیله ابزارها، وسایل نقلیه و ماژول های معامله و یا ایجاد شده برای ایجاد همه چیز از پایگاه های صنعتی عظیم به پایگاه های تلفن همراه استفاده کرد.

  دانلود ترینر Astroneer

  نسخه کامل برنامه چگونه متفاوت از نسخه دسترسی Early است؟ “نسخه کامل Astroneer فانتزی اکتشاف کامل هوا فضا خواهد بود: کشف جهان بی نهایت متنوع با جو های منحصر به فرد، بیوم، و مناظر. جهان خود را با تعداد زیادی از ابزار و ویژگی های تغییر شکل شکل دهید. زنده ماندن در برابر تعدادی از خطرات مبتنی بر واقعیت است. از شرایط آب و هوایی، محیط های آشفته و بحران های پزشکی پیش بینی نشده. ساخت و مدیریت پایه صنعتی کارآمد و چاپ انگشت خود را از اقتصاد کهکشان ها را ترک کنید. همه چیز را از آنچه Astroneer به نظر می رسد سفارشی کنید، به ماژول هایی که تولید می کنید و رورز های خودتان. با دوستان یا غریبه ها در یک تجربه آنلاین بازی کنید که باعث برقراری ارتباط و همکاری برای موفقیت می شود.
  همانطور که شما برای موارد نادری گمراه می کنید، رمزهای را کهکشان را باز کنید.

  دانلود ترینر Astroneer

  ترینر Astroneer همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Astroneer، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: سلامتی بی نهایت، اکسیژن بی نهایت، باتری بی نهایت، سوپر سرعت / با حداکثر سرعت دویدن، سوپر پرش، Teleport. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.115 (Steam) از بازی Astroneer است.

  جهت دانلود ترینر  Astroneer از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر