دانلود ترینر Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout

  دانلود ترینر Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout حتی اگر همه آنها را داشته باشیم ، خاطراتی که با دوستانمان ایجاد می کنیم برای همه و همه خاص است. داستان “آتلیه ریزا” درباره یك دختر و دوستانش است كه در آستانه بزرگسالی قرار دارند و آنچه را كه برای آنها مهمتر است ، كشف می كنند. یک دختر معمولی که ویژگی منحصر به فرد آن واقعیت است که او فقط همین است – معمولی. ریزا شخصیتی وحشی و مقبره ای با احساس عدالت محکم دارد. در حالی که او می تواند در اعتقادات خود سرسخت باشد ، قلب او در جای مناسب قرار دارد. تمام دنیای او در طی یک برخورد خارق العاده وارونه چرخیده است …

  دانلود ترینر Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout

  مفهوم این عنوان ، آخرین ساخته این سریال برای به تصویر کشیدن دنیای جدید “آتلیه” است ، “جوانان واقعی زندگی که حتی اگر اندکی هم باشند” در کنار هم رشد می کنند. این داستان دختر و دوستانش است که در حال بزرگ شدن هستند ، و کشف آنچه برایشان مهمتر است. برای به تصویر کشیدن داستان شخصیت های اصلی کشف چیزهایی که قبلاً آنها را ندیده اید ، ما زمینه هایی با سایه های طبیعی ایجاد کرده ایم که به شما امکان می دهد نفس جهان را احساس کنید. گرافیک ها بیشتر بهبود یافته اند ، این امکان را فراهم می کند که دنیایی از زندگی روزمره و ماجراجویی به روشی جدید به تصویر کشیده شود.

  دانلود ترینر Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout

  Atelier Ryza: Ever Darkness & Secret Secret Trainer (+14) گزینه ها:
  مربی بازی Atelier Ryza: Ever Darkness & Secret Hideout ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: Infinite HP، Max Break Gauge، Infinite AP، Max Quality Quality، Freeze Daytime، Edihttp://nexgame.ir/t Gold، Infinite Exp، Alchemy Infinite EXP ، خالی Enemies Break Gauge / One Hit Break، Super Damage / One Hit Kill، Multiplier Gold، Exp Multiplier، Multiplier Damage، Set Speed ​​Game. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 بازی Atelier Ryza: Ever Darkness & Secret Hideout است.

  یادداشت
  “AP Infinite” هنگامی که AP افزایش می یابد / کاهش می یابد ، عملی می شود.
  “حداکثر کیفیت مورد” هنگام مشاهده موارد ، اثر می گذارد. پس از سنتز ، آیتم نتیجه نیز با حداکثر کیفیت خواهد بود.
  “Infinite Exp” پس از جنگ عملی می شود. “Infinite Alchemy Exp”: در حالی که فعال می شوید ، سطح کیمیاگری شما پس از سنتز افزایش می یابد.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر